Reklama
aplikuj.pl

Nowy przeciek zdradza kilka szczegółów dotyczących konstrukcji serii Galaxy S23

Seria Galaxy S22

Premiera serii Galaxy S23 zbliża się wielkimi krokami, więc nic dziwnego, że przecieków na jej temat tylko przybywa. Ten najnowszy ujawnia szczegóły konstrukcji nadchodzących smartfonów. Jak mocno będą się one różnić od poprzedniej generacji?

Tak będą prezentować się smartfony Samsung Galaxy S23?

Jeśli nie rendery, to często zdjęcia ochronnych etui produkowanych przez firmy trzecie ujawniają nam konstrukcję danych smartfonów. I tak też jest tym razem. Znany lekaster Ice Universe udostępnił właśnie nowe zdjęcia etui ochronnych do serii Galaxy S23 – do modelu podstawowego, Pro (tu chodzi zapewne o Plus) i Ultra. Czy pojawią się duże zmiany względem poprzednika? Nie, ale za to Samsung ma ujednolicić ich wygląd.

O ile Galaxy S22 i S22 Plus dostały typową dla samsunga wyspę aparatów, o tyle w Ultra nie została ona już wyraźnie zaznaczona, pozostawiając tylko „gołe” czujniki. Taki design ma pojawić się już we wszystkich modelach Galaxy S23. Model Ultra nadal jednak zachowa swoją nieco kanciastą konstrukcję, przywodzącą na myśl Galaxy Note’a.

Jeśli chodzi o konfigurację aparatów, to Galaxy S23 Ultra nie będzie odbiegał od bezpośredniego poprzednika, choć spodziewamy się zmian w wykorzystanych czujnikach – tutaj przecieki wskazują przede wszystkim na 200-megapikselowy aparat główny. Zresztą, liczba aparatów w całej serii może nie ulec zmianie, ale nie jest to żaden wyznacznik ich specyfikacji, bo tutaj zapewne Samsung wprowadzi stosowne ulepszenia.