Reklama

Nowe szczegóły o Resident Evil Village. Kiedy drugie demo?

szczegóły resident evil village, demo

Mamy kolejne informacje na temat Resident Evil Village. Dowiedzieliśmy się, kiedy mniej więcej zadebiutuje drugie demo gry.

PlayStation Japan przygotowało wydarzenie o nazwie Play Play Play. Pojawiło się na nim Resident Evil Village. Deweloperzy wykorzystali okazję do poinformowania o kilku szczegółach na temat produkcji.

Czytaj też: Pierwszy Wiedźmin jakby młodszy. Ten mod dodaje przerywniki w 4K

Kiedy demo Resident Evil Village?

Capcom ujawnił, że kolejna wersja demonstracyjna gry pojawi się na rynku wiosną 2021. Tym razem będziemy mieli okazję postrzelać, a nie tylko eksplorować świat gry. Samo strzelanie będzie najlepsze na PlayStation 5, dzięki adaptacyjnym triggerom DualSense, które będą inaczej się zachowywać w zależności od używanej broni.

Czytaj też: Oto niezwykle klimatyczne grafiki z gry Stalker 2

Jeśli chodzi o dodatkowe informacje na temat fabuły Resident Evil Village – twórcy są zadowoleni, że po raz pierwszy w historii marki mogą przedstawić tego samego bohatera w następujących po sobie grach. Pozwoli to zademonstrować graczom, jak postać się zmieniła.

W grze ma na nas czekać sprzedawca imieniem Duke, który pozwoli nam zakupić broń, amunicję czy inne “niespodzianki”. Tym razem, gra nie będzie, aż tak liniowa jak Resident Evil 7: Biohazard, więc posiadanie dodatkowych przedmiotów sprawi, że możliwe stanie się ukończenie danych wyzwań stawianych nam przez producentów na różne sposoby.