Reklama
aplikuj.pl

Pojawiają się kolejne szczegóły specyfikacji Oppo Reno10

Oppo Reno9

Mówi się, że już wkrótce Oppo wprowadzi na rynek kolejną generację swojej najpopularniejszej serii. Dzięki nowemu przeciekowi poznaliśmy kilka szczegółów specyfikacji Oppo Reno10.

Seria Oppo Reno10 może być coraz bliżej

Informacje udostępnił znany leaker Digital Chat Station. Dzięki niemu wiemy już, że podstawowy Oppo Reno10 będzie wyposażony w 6,7-calowy ekran OLED oferujący rozdzielczość Full HD+. Z przodu znajdzie się 32-megapikselowy aparat do selfie, natomiast z tyłu podwójny aparat portretowy, choć jego rozdzielczości nie znamy.

Pojawił się też szkic konstrukcyjny modeli Reno10 Pro+, czyli najpotężniejszego w serii. Jak możecie zauważyć powyżej, będzie on miał najprawdopodobniej zakrzywiony ekran o lepszej rozdzielczości niż model podstawowy –  1,5K (1220 x 2712 px). Wyspa aparatów przyjmie kształt pigułki i zostanie na nim umieszczony 50-megapikselowy aparat główny Sony IMX890 oraz dodatkowy obiektyw peryskopowy. Przeciek wspomina również o dwukomorowej baterii o łącznej pojemności 4600 mAh.

Nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje seria Oppo Reno10, ale spodziewamy się, że wktórce dowiemy się czegoś więcej na temat nadchodzących smartfonów.