Reklama

Poznaliśmy kolejne szczegóły specyfikacji Xiaomi 13 Pro

Spodziewamy się, że na przełomie listopada i grudnia zostanie zaprezentowana flagowa seria Xiaomi 13. Nic więc dziwnego, że przecieków na temat tych modeli wciąż przybywa. Dziś możemy zerknąć na to, co do zaoferowania będzie miał Xiaomi 13 Pro.

Do sieci wyciekło większość specyfikacji Xiaomi 13 Pro

Leakster Yogesh Brar udostępnił na Twitterze specyfikację nadchodzącego topowego modelu z nowej serii Xiaomi. 13 Pro, tak jak już wcześniej było wiadomo, napędzany będzie przez nieogłoszony jeszcze układ Snapdragon 8 Gen 2 wspierany przez 8 lub 12 GB RAM i 128, 256 lub 512 GB pamięci wbudowanej. Urządzanie zasilane będzie przez baterię 4800 obsługującą szybkie ładowanie z mocą 120 W.

Z przodu znajdzie się 6,7-calowy ekran E6 z rozdzielczością 2K. Najciekawsza wydaje się kwestia aparatów, bo wedle informacji mamy dostać trzy czujniki po 50 Mpix każdy – główny, ultraszerokokątny i telemakro. Dodatkowo aparat główny ma być tym samym 1-calowym czujnikiem Sony IMX989, który znalazł się na pokładzie Xiaomi 12S Ultra.

Warto też zauważyć, że podana specyfikacja w zasadzie nie różni się od Xiaomi 12 Pro, choć oczywiście mamy tu inny układ aparatów i najnowszy chipset.