Reklama

Szef Xboksa zachwycony nadchodzącymi konsolami

Szef Xboksa ponownie podkreślił, jak bardzo cieszy się z nowych konsol. Czy zdradził on jakieś dodatkowe szczegóły o nowych sprzętach?

Microsoft i Sony już teraz pracują nad nową generacją sprzętów do grania. Z przecieków wiemy już, że PlayStation postawi na wsteczną kompatybilność, a Xbox prawdopodobnie przygotowuje dwie konsole. Powinniśmy się zatem spodziewać od Microsoftu kolejnej tradycyjnej konsoli oraz urządzenia do streamowania gier. Phil Specner podkreślił jednak inną rzecz, która cieszy go w nadchodzących urządzeniach.

Spencer zwrócił uwagę na to, jak od teraz konsole będą się wymienić. Gracze otrzymają większy wybór dotyczący tego, na czym chcą grać. Z jednej strony będziemy mieć zwykłe konsole oraz urzadzenia do streamowania, co pozwoli uruchamiać gry praktycznie wszędzie. Phil zwrócił również uwagę, że cieszy się z tego, jak gry działają na Xboksie One X. Czyżby plotki mówiące o tym, że One X starczy również na przyszłą generację okazały się prawdą? W takim wypadku konsola byłaby najtańszym sprzętem uruchamiającym nowe gry.

Czytaj też: Oficjalna data premiery PUBG na PS4- czy ktoś jeszcze czeka na grę?

Źródło: gamespot.com