Reklama
aplikuj.pl

Szósta aktualizacja zawartości Farming Simulator 22 już dostępna

farming simulator 22

GIANTS Software wydawca i deweloper Farming Simulator 22 informuje, że najnowsza aktualizacja zawartości wprowadzająca do gry sześć nowych maszyn renomowanych producentów Fendt i Massey Ferguson jest już dostępna na PC i konsolach.

Farming Simulator 22 jeszcze większe

Niedawno opublikowany dodatek Göweil Pack wprowadził do gry wiele maszyn i funkcji przeznaczonych do belowania i prasowania większej ilości surowców. Opublikowana właśnie szósta aktualizacja zawartości dodaje różnorodność w sekcji belowania każdemu wirtualnemu rolnikowi, dzięki maszynom marki Fendt oraz Massey Ferguson. Fendt Rotana 160 V Combi i Fendt Squadra 1290 N UD to dwie nowoczesne i innowacyjne prasy do bel okrągłych i kwadratowych dodane do wirtualnego dealera.

Marka Massey Ferguson nie tylko wprowadza do gry nowe maszyny do belowania, ale także dwa mocne i niezawodne ciągniki Massey Ferguson serii MF 6S i MF 7S, które przydadzą się do obsługi prasy do bel okrągłych, natomiast MF RB 4160V Protec oraz MF 2370 Ultra HD to jedne z najmocniejszych pras do produkcji bel kwadratowych.

Czytaj też: Pewne wymagania sprzętowe Diablo 4

Wraz z kolejną aktualizacją zawartości GIANTS Software kontynuuje rozbudowywanie doświadczenia w Farming Simulator 22. Na oficjalnym ModHubie dostępnych jest ponad 4000 stworzonych przez użytkowników i przetestowanych modów do gry.

Przypominamy, że w sprzedaży dostępna jest najnowsza wersja gry Farming Simulator 22 Platinum Edition, która zawiera podstawową wersję Farming Simulator 22 oraz dodatek Platinum Expansion. Rozszerzenie rozbudowuje leśną część rolnictwa i dodaje ponad 40 nowych pojazdów, narzędzi i przedmiotów od Volvo Group, IMPEX, John Deere, Koller, Komatsu, Pfanzelt, Schwarzmüller, WESTTECH i innych renomowanych marek. Tytuł w wersji pudełkowej ukazał się na PC oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Xbox Series X/Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Sam dodatek Platinum Expansion ukazał się również w wersji pudełkowej na PC.