Reklama
aplikuj.pl

Nowy prezent od T-Mobile to coś w sam raz dla miłośników czytania i słuchania

Nowy prezent od T-Mobile to coś w sam raz dla miłośników czytania i słuchania

Lubicie słuchać muzyki, podcastów i audiobooków? A może wolicie jednak spokojną lekturę? Niezależnie od tego, co preferujecie, prezent od T-Mobile powinien przypaść Wam do gustu, bo sieć przygotowała darmowy dostęp do Empik Go i Empik Music.

Miesiąc korzystania z Empik Go i Empik Music za darmo od T-Mobile

Jak co piątek różowa sieć komórkowa ma dla swoich klientów fajny upominek. Tym razem jest to miesiąc darmowego dostępu do serwisu Empik Go i Empik Music. W tym pierwszym znajdziemy ogromny wybór audiobooków i podcastów, a także e-booków, jeśli ktoś jednak woli słowo pisane. W drugim z kolei możemy słuchać muzyki. Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu promocji, jeśli po miesiącu nie będziemy chcieli korzystać z serwisów, musimy pamiętać o anulowaniu dostępu. Inaczej nasze konto zostanie obciążone kwotą 44,99 zł.

Prezent można odebrać od 13 do 17 maja. Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej „Mój T‑Mobile”, a następnie pobrać spersonalizowany kod rabatowy. Ten, do 17 maja, wpisujemy na stronie www.empik.com/gofree i rejestrujemy się lub logujemy, jeśli wcześniej założyliśmy konto w serwisie. Potem należy jeszcze podpiąć kartę płatniczą i już można korzystać z usługi. Jedynie posiadacze aktywnej subskrypcji Empik Music nie mogą skorzystać z prezentu.

Oferta przygotowana została dla klientów: abonamentowych (T, T DATA, Rodzina), oferty na kartę (GO!, Frii), a także MIX (Frii Mix).