WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Akcja partnerska

T-Mobile GO! to nowa oferta na kartę, która namiesza na rynku

Lokowanie produktu

T-Mobile postanowił zrobić zamieszanie na rynku ofert na kartę. Jako jedni z pierwszych mieliśmy okazję poznać jej szczegóły. Możemy powiedzieć, że nie tylko jest na co czekać, ale również możemy zaprezentować Wam wszystkie szczegóły nowej taryfy GO! w T-Mobile na kartę.

3, 2, 1… GO!

T-Mobile GO! to nowa oferta na kartę, która startuje już 13 października. Jej najważniejsze szczegóły znajdziecie w poniższym nagraniu.

Jeśli interesuje więcej informacji, to już śpieszę z wyjaśnieniami.

GO! w T-Mobile na kartę to oferta stworzona od podstaw

Dzięki wykorzystaniu metod Agile, oferta T-Mobile GO! mogła powstać w zaledwie kilka miesięcy. Co ważne, działa ona w oparciu o kompletnie nowy system po stronie operatora, a jego największą zaletą jest szybkość działania. Wszytko odbywa się niemalże w czasie rzeczywistym. Uruchomienie pakietu internetowego? Tutaj nie ma potrzeby czekania do 24 godzin. Pakiet w zdecydowanej większości przypadków zostanie aktywowany w zasadzie od razu po wydaniu polecenia. Sprawdziłem i zdecydowanie potwierdzam. Nowy system to ważna informacja z jeszcze jednego powodu. Wszystkie przyszłe oferty T-Mobile również będą w nim tworzone i będą tak samo szybkie jak GO!.

Zespół T-Mobile podzielił się z nami ciekawostką z testów oferty. Jeden z testerów narzekał na brak doładowania. Okazało się, że nie tylko środki wpłynęły na konto, ale od razu zostały z niego pobrane w celu uruchomienia cyklicznej oferty i całość była gotowa do użytkowania w zaledwie kilka sekund.

Obok szybkości, T-Mobile zależało na prostocie oferty. Efekty są zaskakujące, bo taryfy GO! mają jeden cenniki. Dodatkowo jest on pisany bardzo prostym językiem. Można wręcz powiedzieć – jak nie cennik oferty telekomunikacyjnej.

Choć system jest nowy, obsługa oferty jest dobrze nam znana. Numerem można zarządzać z poziomu aplikacji Mój T-Mobile, jak również przy pomocy krótkich kodów USSD. Jak w klasycznej ofercie na kartę. Klienci oferty GO! będą mogli też korzystać z cyklicznych promocji, takich jak Happy Fridays.

Trzy pakiety w T-Mobile GO! Każdy na swój sposób unikalny

Oferta GO! w T-Mobile na kartę składa się z trzech pakietów – S, M oraz L. Pierwszy z nich jest przeznaczony dla najmniej wymagających użytkowników. Mamy w nim dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz podstawowego pakietu 1 GB. A wszystko to w ramach 30-dniowego pakietu kosztującego 20 zł. W dwóch pozostałych wariantach możemy liczyć na znacznie więcej.

W roamingu na ternie Unii Europejskich można korzystać z dostępnych usług na zasadach jak w kraju (RLAH – Roam Like at Home)

Cena 30-dniowego pakietu M to 25 zł, z kolei wariant L został wyceniony na 30 zł. Podstawowym pakietem danych w obu ofertach jest odpowiednio 10 i 15 GB. Ale w ramach każdego doładowania otrzymujemy dodatkowy pakiet internetowy, którego wysokość jest uzależniona od kwoty doładowania.

Warto wyjaśnić też czym jest Supernet Video DVD. Usługa pozwala na oglądanie treści wideo w ramach 16 serwisów bez pobierania transferu danych. Jako, że zdecydowana większość transmisji danych w T-Mobile to właśnie treści wideo, powinno dać to bardzo duże oszczędności Internetu. Dostępne serwisy to:

W ofercie S oraz M usługę Supernet Video można uruchomić w ramach dodatkowej usługi w jednym z dwóch wariantów:

Wyjątkowo długa ważność konta

Oferty na kartę przyzwyczaiły nas, że jeśli chcemy mieć konto ważne przynajmniej miesiąc, musimy doładować je kwotą 25 lub 30 zł. GO! w T-Mobile na kartę chce nas od tego skutecznie odzwyczaić. W jaki sposób? Doładowanie już za 5 zł wydłuża ważność konta na połączenia wychodzące o 31 dni.

Okres ważności konta na połączenia przychodzące jest zawsze o 31 dni dłuższy niż w przypadku połączeń wychodzących

Jeśli nie chcemy przejmować się doładowaniami możemy skorzystać z opcji wydłużenia ważności konta o rok. Usługa kosztuje jednorazowo 20 zł i można ją aktywować w aplikacji Mój T-Mobile lub kodem *508*1#.

Jeśli jesteśmy w temacie doładowań, te warto wykonywać przez stronę internetową doladowania.t-mobile.pl. Dzięki temu wartość zasilenia jest powiększana o 10% w przypadku doładowania za kwotę 25 zł lub większą.

Duży wybór dodatkowych pakietów internetowych

Jeśli Internet z oferty lub dostępny po doładowaniu to za mało, mamy możliwość uruchomienia jednego z wielu dostępnych pakietów danych. Wśród nich znajdziemy pakiety jednorazowe i cykliczne:

Bardziej wymagający użytkownicy mogą aktywować jeszcze większe pakiety, które są dostępne tylko w aplikacji Mój T-Mobile:

Jasny wybór starterów w ofercie GO! T-Mobile na kartę

Oferty na kartę przyzwyczaiły nas nie tylko do wspomnianych krótkich okresów ważności konta po doładowaniu, ale też niezliczonej ilości starterów. GO! w T-Mobile na kartę to zmienia i dostępne będą tylko trzy startery:

  • za 5 zł z okładką aż 365 dni ważności konta dla minimalistów,
  • za 5 zł z ofertą Bez limitu L na okładce,
  • za 30 zł z aktywną ofertą Bez limitu L.

Startery będzie można nabyć w jednym z ponad 40 tys. punktów w całej Polsce.

GO!towi na start nowej oferty T-Mobile na kartę?

Nowa oferta T-Mobile rusza już 13 października. Będą mogły z niej korzystać nie tylko osoby, które kupią starter, ale również użytkownicy innych ofert. Możliwa będzie prosta migracja, którą można zlecić z poziomu aplikacji Mój T-Mobile aktywując jedną z ofert S, M, L lub za pomocą krótkiego kodu *530*1#.

Materiał powstał we współpracy z firmą T-Mobile