WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

T-Mobile – 5 GB za darmo i nielimitowany TikTok

T-Mobile – 5 GB za darmo i nielimitowany TikTok

T-Mobile ma dzisiaj dużo dobrego dla sowich klientów. Z jednej strony paczka darmowego Internetu, z drugiej nielimitowany TikTok w ramach Supernetu Video.

Darmowy Internet z okazji Dnia Przyjaźni

Użytkownicy ofert na kartę oraz Mix w T-Mobile mogą w dniach 28-30 lipca odebrać darmowy pakiet 5 GB z okazji Dnia Przyjaźni. Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści TAK na numer 80401 w przypadku ofert na kartę oraz 80404 w przypadku MIX-a.

Każdy numer może skorzystać z promocji tylko raz, a darmowy pakiet jest ważny przez 7 dni.

Czytaj też: CAT S62 Pro to już nie tylko pancerny smartfon, ale kamera termowizyjna

Nielimitowany TikTok w Supernet Video

Pomimo blokad m.in. w Indiach i alarmistycznych wieści ze strony Stanów Zjednoczonych, TikTok pozostaje jedną z najpopularniejszych aplikacji na świecie. W jako, że są to treści wideo, T-Mobile postanowił dodać dostęp do TikToka w ramach usługi Supernet Video.

Czytaj też: Recenzja filmu The Kissing Booth 2 czyli powrót Elle do budki z buziakami

Usługa pozwala na korzystanie z wybranych serwisów filmowych bez zużywania transferu danych. Obok TikToka w usłudze znajdują się – YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport, Stream TVP, Chili, WP Pilot, TVP VOD, Amazon Prime Video, Filmy Google Play, Wyborcza.pl, TVP Info oraz Poland In.

W zależności od jakości materiałów dostępne są dwa warianty usług – DVD za 5 zł miesięcznie oraz HD za 15 zł miesięcznie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News