Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja] T-Mobile podwaja gigabajty i rusza z nową kampanią

T-Mobile podwaja gigabajty w abonamencie w ramach nowej promocji. Operator chce, aby o nowej ofercie dowiedziało się jak najwięcej osób i rusza z nową kampanią informacyjną.

Aktualizacja – odbierz więcej gigabajtów w Mój T-Mobile

Przegapiliśmy jeden, bardzo ważny element nowej promocji T-Mobile.

Z podwojonej liczby gigabajtów mogą skorzystać też obecni klienci. Osoby, które w ramach taryfy T zawarły umowę z T-Mobile po 30 września 2018 roku, mogą podwoić swój pakiet danych. Stosowna opcja jest dostępna w aplikacji Mój T-Mobile. Dodatkowy pakiet Internetu będzie dostępny za darmo do końca obecnego oraz kolejnego okresu rozliczeniowego.

W nowej promocji T-Mobile podwaja gigabajty i wprowadza więcej sieci 5G

Na dwa razy więcej gigabajtów w T-Mobile mogą liczyć użytkownicy popularnej taryfy M, w której obok nielimitowanych rozmów i wiadomości dostępnych jest tera 30 GB Internetu za 55 zł miesięcznie. Do tego mamy 100 zł rabaty na urządzenie, które obecnie można nabyć w nowym, elastycznym systemie ratalnym. W którym to klient decyduje o wysokości rat, ich liczbie oraz tym samym wysokości początkowej opłaty za sprzęt. Dostępne są też abonamenty bez urządzeń.

Nowa oferta T-Mobile

Oprócz tego T-Mobile ruszył niedawno z nowymi taryfami dedykowanymi sieci 5G. Wspomniany wariant M+ to 50 GB Internetu miesięcznie, nielimitowane rozmowy i wiadomości i do 200 zł rabatu na sprzęt, przy abonamencie za 65 zł miesięcznie. W wariancie L+ znajdziemy 100 GB Internetu i do 600 zł rabatu na telefon za 90 zł miesięcznie oraz 150 GB i do 800 zł rabatu w ofercie XL+ za 120 zł miesięcznie.

Nowa kampania i spot reklamowy T-Mobile

Z okazji nowych promocji, wariantów abonamentów oraz całej wiosennej oferty T-Mobile, powstał nowy spot reklamowy.