WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Tajemnicze oferty na Amazonie od Bethesdy

Tajemnicze oferty na Amazonie od Bethesdy

Wczoraj na Amazona wpadły trzy placeholdery Bethesdy, wskazujące na to, że studio planuje zaskoczyć nas jakąś premierą. W takich momentach nadzieja rozpala się w sercach graczy na nowo, bo jedyne czego teraz potrzebujemy, to Fallout 76 w edycji roku z wszystkimi błędami i glitchami. Naprawdę.

Porzućmy jednak górnolotny humor, bo wspomniane oferty w sklepie Amazon mogą dotyczyć gier, które trafią w nasze ręce dopiero za wiele tygodni, a nawet miesięcy. Usunięte już ze strony oferty wspominały o wersji Standard, Deluxe i Collector na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a zważywszy na nadchodzącą wielkimi krokami premierę konsol nowej generacji, trudno nie wskazać właśnie bieżącego roku za ujawnienie tych tajemniczych produkcji.

Pytanie tylko, czym mogą one być? Osobiście obstawiałbym przygotowania do debiutu Wolfenstein: Youngblood, ale gracze spekulują, że Bethesda szykuje tak naprawdę remaster Fallouta 3, który ma już na karku 11 lat, choć znacznie większa część społeczności wolałaby zapewne remaster Fallout: New Vegas. Zabawne jest z kolei to, że oferta dotycząca wersji na PS4 wspięła się na listę bestsellerów Amazona:

Czytaj też:Rozwój Fallout 76 w 2019 roku

Źródło: PCGamer, Twitter