Reklama
aplikuj.pl

Tak prezentuje się nowe BMW serii 5 po lifcie

nowe BMW Serii 5, BMW 5 2020, nowe BMW 5, lift serii 5 BMW

Ktoś czeka na odświeżone BMW serii 5, które trafi na rynek jeszcze w tym roku? Jeśli tak, to oto najnowsze zdjęcia z jego prototypowych testów.

Tradycyjnie, jako że BMW serii 5 jest już prawie o krok od premiery, możemy sądzić, że to, co widzimy w nieco zakamuflowanym wydaniu, to wersja samochodu bliska produkcji. Co mówią nam na temat tego samochodu? Między innymi to, że stylistyka nadwozia będzie subtelną ewolucją istniejącego modelu, z odnowionymi reflektorami, zaktualizowaną osłoną chłodnicy i nowymi zderzakami.

Z kolei wcześniej wiedzieliśmy (via Auto Express), że wnętrze zyska najnowszy 12,3-calowy system multimedialny BMW iDrive, a szereg aktualizacji wykończenia i tapicerki pomoże serii 5 dotrzymać kroku konkurencji w postaci Klasy E Mercedesa, czy Audi A6.

Nie zabraknie też ulepszeń pod kątem układu napędowego, wśród których najwięcej obiecuje hybrydowy 530e iPerformance. Zaktualizowany wariant może zawierać akumulator o większej pojemności, ale tradycyjne silniki z pewnością również otrzymają niewielkie ulepszenie.

Czytaj też: Poznaj tajniki aerodynamiki w nowym Porsche 911 Turbo S

BMW serii 5 sam w sobie będzie funkcjonować jako pośrednik między podstawowym BMW 5, a BMW M5, rozpędzając się do setki w około 4 sekundy i mając elektronicznie ograniczoną prędkość maksymalną na poziomie 250 km/h

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News