WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Tap Strap 2, czyli myszka do wszystkiego w formie „rękawiczki”

Po co komu klawiatura i myszka, kiedy można zamienić swoje peryferia przy większości sprzętów na Tap Tap Strap 2. Coś w rodzaju „rękawiczki”, której czujniki umożliwiają tak dokładne sczytywanie naszych intencji, że korzystanie ze sprzętu w teorii powinno wznieść się na zupełnie nowy poziom. 

Czytaj też: Wyciekły promocyjne zdjęcia Pixel 4 i 4 XL

Cała zabawa sprowadza się do naciągnięcia Tap Strap 2 na palce i przyzwyczajenia się do nowego interfejsu, który zapewnia „moc do szybkiego wysyłania poleceń i kontrolowania mediów za pomocą gestów”. Kiedy zestaw czujników wykryje, że dłoń spoczywa horyzontalnie, zamienia się w niewidzialną klawiaturę (wymaga to solidnego przygotowania wirtualnego układu QWERTY), a kiedy kciuk spocznie na powierzchni, system automatycznie przełącza się w tryb myszy. Obróć dłoń w poziomie, a Tap Strap 2 przemieni się w idealny kontroler urządzeń dotykowych typu „AirMouse”.

Tap Strap 2 jest kompatybilny z urządzeniami z systemem operacyjnym iOS, Android, OS X, Windows i Linux, a łączy się z nimi przez Bluetooth. Twórcy twierdzą jednak, że produkt powstał specjalnie z myślą o iPadach:

Tap Strap 2 to idealne akcesorium do iPada. Zapewnia szybką, dokładną klawiaturę, precyzyjną mysz optyczną, a teraz wraz z AirMouse, pierwszym w historii kontrolerem gestów Bluetooth typu plug-and-play. Zapewnia również inteligentny i bezproblemowy sposób zdalnego sterowania iPadem bez konieczności bez konieczności przejmowania się ekranem. Dzięki ulepszeniom iPada i Tap Strap 2 możesz mieć całe biuro w zasięgu ręki.

Wytrzymałość baterii? Do 10 godzin. Cena? całe 199$.

Czytaj też: Microsoft ogłosił listopadową aktualizację Windows 10

Źródło: New Atlas