Reklama

TCL prezentuje swoje nowe serie telewizorów z linii P 2020 czyli P81, P71 i P61

TCL Electronics wprowadza na polski rynek nowe modele telewizorów: P81 Ultra Slim Design 4K HDR PRO, P71 4K UHD oraz P61 Slim Design 4K HDR 10.


TCL zapewnia, że ich nowe telewizory spełnią oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Serial P 2020 charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości, wysoką klasą wykorzystanej technologii i minimalistycznym wyglądem.

TCL P81: PRECYZJA OBRAZU DLA RYNKU HDR

Seria P81 to ultracienka konstrukcja, jakość obrazu 4K HDR PRO z Motion Clarity Pro, Dolby Vision, HDR10 i system Smart TV: Android TV z wbudowanym Asystentem Google. Dzięki temu użytkownicy mają dostęp do ulubionych treści, a zintegrowanie głosowe pozwala na rozmawianie z telewizorem. Konstrukcja jest bezramkowa, a elegancka metalowa obudowa i wytrzymała centralna podstawka sprawiają, że serial P81 jest elegancka i efektowna.

4K HDR PRO zapewnia doskonały kontrast, będzie można zobaczyć nawet najdrobniejsze szczegóły a kolory są żywe i intensywne. Opatentowany przez firmę TCL algorytm Motion Estimation/Motion Compensation (MEMC) Motion Clarity PRO pomaga zredukować do minimum rozmycie wyświetlacza i smugi pojawiające się na ekranie podczas ruchu obiektów. Stabilizuje nawet niezwykle dynamiczne sceny i prezentuje na ekranie ostrzejsze obrazy, zapewniając widzom krystalicznie czysty obraz. Dzięki standardowi Dolby Vision HDR  dźwięk będzie bardziej szczegółowy i głębszy, a wrażenia podczas oglądanie bogatsze.

Komendy głosowe pozwola na przełączenie kanałów, regulowanie głośności czy wyszukiwanie treści bez sięgania po pilota.

Seria P81 dostępna jest z ekranami o przekątnej 50”, 55” i 65”.

Cena RRP za model 55P81 to 2499 PLN.

Seria P71: DOSKONAŁY OBRAZ NA BEZRAMKOWYM WYŚWIETLACZU

W serii P71 połączono technologię, elegancję i wydajność. Tutaj też znajdziemy jakość obrazu 4K HDR 10, Android TV z wbudowanym Asystentem Google i ultracienką, bezramkową obudowę

W serii P71 znajdziemy Android TV z wbudowanym Chromecastem, więc wygodnie prześlemy na telewizor zdjęcia, muzykę czy filmy z komputera, smartfonu czy tabletu. Asystent Google pozwoli na sterowanie telewizorem bez pilota. Seria P71 obsługuje też Amazon Alexa, dzięki czemu sprawdzimy pogodę, zmienimy muzykę czy będziemy mogli sterować systemem smart home.

Seria P71 dostępna jest z ekranami o przekątnej 43”, 50”, 55”, 65” i 75”.

Cena za serię 55P71 to 2399 PLN.

Seria TCL P61: PRECYZJA OBRAZU

Seria P615 to smukła konstrukcja ramki, 4K HDR 10 i Smart TV z systemem Android.

W serii P61 znajdziemy jakość obrazu 4K HDR, więc wyświetlane na nim treści będą miały żywe kolory i zobaczymy nawet najdrobniejsze szczegóły obrazu. Opcja SMART HDR zarówno poprawia natywny HDR, jak i konwertuje SDR na HDR. Algorytm Micro Dimming Pro analizuje aż sto oddzielnych stref, aby dostosować jasność i uzyskać jak najlepszy kontrast. Dolby Audio odpowiada za bogaty, czysty i mocny dźwięk w telewizorach. Więc podczas oglądania możemy cieszyć się nie tylko świetnej jakości obrazem, ale również dźwiękiem.

Seria P615 dostępna jest z ekranami o przekątnej 43”, 50”, 55”,65”, 70” i 75.

Cena RRP za 55’ to 2099 PLN.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News