WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobacz teaser 2.sezonu Altered Carbon

Już pod koniec lutego na Netfliksie pojawi się 2.sezon Altered Carbon, serialu opartego na trylogii science fiction Richarda K. Morgana. Zobacz najnowszy teaser.

Akcja Altered Carbon rozgrywa się w przyszłości, w której ludzką pamięć i świadomość można zapisywać i przechowywać na specjalnych nośnikach. Śmierć została pokonana wraz z możliwością wymiany ciała. Serial skupia się na postaci elitarnego najemnika, Takeshiego Kovacsa, który zostaje ożywiony przez bogacza Laurentusa Bancrofta. W pierwszym sezonie jego zadaniem było rozwikłanie zagadki morderstwa. W kolejnej odsłonie główny bohater powróci, jednak już z innym ciałem. Tym razem to Anthony Mackie wcieli się w rolę Takeshiego.

Na razie o fabule 2.sezonu niewiele wiadomo, możemy jednak mieć nadzieję, że niedługo Netflix uchyli rąbka tajemnicy. Ciekawe również, czy nowa odsłona bardziej przypadnie widzom do gustu. Pierwsze spotkanie z Altered Carbon zebrało bardzo mieszane opinie. Teaser wygląda całkiem nieźle, a jeśli ponownie dostaniemy taki mroczny, cyberpunkowy świat, to jest na co czekać. Oczywiście, o ile fabuła również będzie zachęcająca.

Premiera 2.sezonu Altered Carbon już 27 lutego na Netflix.