WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Telefon Qin to bardzo tania propozycja z SI, 4G i klawiaturą T9

Producenci telefonów nie zapominają o osobach, które szukają tanich telefonów bez wielu dodatkowych bajerów. Zapowiedziano własnie telefon Qin w dwóch wersjach, które są bardzo tanie.

Qin posiada klawiaturę T9, 2,8 calowy ekran o rozdzielczości 320x 240 px oraz design przypominający stare czasy. Będzie on dostępny w dwóch wersjach: Qin 1 i Qin 1s. Pierwszy model posiada procesor MediaTek MT6260A, 8 MB pamięci RAM i 16 MB pamięci wewnętrznej. Będzie on działał w sieci 2G i nie będzie miał dostępu do LTE czy GPS. Za to będzie posiadał Wi-Fi czy Bluetooth 4.2. Całość będzie działać pod kontrolą systemu Nucleus. Drugi model będzie wyposażony w procesor Spreadtrum SC9820, 256 MB pamięci RAM i 512 MB pamięci wewnętrznej. Tym razem system nazwany jest MOCOR5, ale nic więcej o nim nie wiadomo. Qin 1s będzie miał dostęp do sieci 4G i GPS.

Oba telefony będą miały baterię 1480 mAh, która ma starczyć na 15 dni pracy. Także zostaną one wyposażone w port USB-C czy obsługę dwóch kart SIM. Ważną rzeczą jest także dostęp do niektórych funkcji sztucznej inteligencji, jak np. możliwość tłumaczenia tekstu w czasie rzeczywistym. Telefony będą dostępne w sprzedaży od 15 września w cenie 30 dolarów (110 zł) i 45 dolarów (165 zł).

Źródło: https://www.digitaltrends.com/