WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Telefony z klapką nadal żywe. Oto MyPhone Rumba 2 i Twist 2

Rynkowi giganci tworzą smartfony z klapką, tymczasem MyPhone ma coś dla mniej wymagających użytkowników. To proste telefony, również z klapką – Rumba 2 i Twist 2.

MyPhone Rumba 2 – klapka ze stacją dokującą

Rumba to klasyczna klapka wyposażona w dwa ekrany – główny o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli oraz zewnętrzny o przekątnej 1,44 cala, na którym są wyświetlane powiadomienia. Akumulator o pojemności 800 mAh można ładować w sposób tradycyjny za pomocą kabla USB lub w dedykowanej stacji dokującej. Producent deklaruje, że na pojedynczym ładowaniu telefon może działać do 12 godzin w trybie czuwania oraz zapewni do 4 godzin ciągłego prowadzenia rozmów.

Wśród dostępnych funkcji nie zabrakło prostego aparatu o rozdzielczości VGA, dwóch gniazd na karty SIM, przycisku SOS, łączności Bluetooth, latarki oraz odtwarzacza MP3 (dostępne gniazdo kart microSD do 32 GB). Telefon działa tylko w sieci GSM.

MyPhone Rumba został wyceniony na 159 zł.

MyPhone Twist 2 w innej obudowie

MyPhone Twist 2 oferuje takie same możliwości, łącznie z ładowaniem w stacji dokującej. Został jednak pozbawiony zewnętrznego ekranu oraz jest zamknięty w mniejszej, bardziej zaokrąglonej obudowie.

MyPhone Twist 2 kosztuje 119 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News