WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Telewizor 8K od Samsunga wchodzi do sprzedaży w Polsce

Telewizor 8K od Samsunga wchodzi do sprzedaży w Polsce

Samsung QLED 8K to telewizor, który ma wprowadzić obraz w nową erę. Dzięki tak wysokiej rozdzielczości będzie można cieszyć się produkcjami w najwyższej możliwej jakości.

Telewizor trafi do sprzedaży w wersji 65, 75 i 85 calowej. Wykorzystywana jest w niech technologia inteligentnego skalowania do 8K, która odpowiada za poprawę jakości obrazu. Korzysta ona z algorytmów SI, które materiały 4K zmieniają na lepszej jakości. Za przetwarzanie obrazu odpowiada procesor Quantum 8K. Pozwala on na wykorzystanie pełni potencjału zastosowanego SI. Warto też wspomnieć o jasności, która dla wersji 65 calowej wynosi 3000 nitów a dla 75 i 85 calowej aż 400 nitów. Nowa konstrukcja posiada też tryb Ambient, który pozwala wyświetlać motyw ściany, na jakim się on znajduje.

Telewizor trafi do przedsprzedaży 16 listopada. Początkowo będzie dostępna tylko wersja 65 i 75 calowa w cenie 20 i 30 tys zł, a 85 calowa pojawi się przed końcem roku w cenie 60 tys zł. W ramach oferty będzie można skorzystać z 20 rat 0%. Jeśli więc szukacie topowego telewizora to warto poczekać na premierę modelu 8K od Samsunga.

Czytaj też: Xiaomi oficjalnie zaprezentowało telewizor Mi TV 4

Źródło: Materiały prasowe