Reklama

Telewizor The Sero kupimy już w Polsce

Telewizor The Sero kupimy już w Polsce

Oferta telewizorów Samsung Lifestyle powiększa się o kolejny model. The Sero dedykowany jest osobom, które chciałyby przenieść swoją aktywność na urządzeniach mobilnych na większy ekran.

Telewizor The Sero wchodzi do szerokiej sprzedaży w Polsce

Oglądanie mediów społecznościowych na zwykłym telewizorze nie jest aż takie wygodne, głownie ze względu na poziome ustawienie ekranu. Samsung doszedł więc do wniosku, że coś z tym trzeba zrobić i stworzył telewizor The Sero. Czym wyróżnia się te urządzenie? Obrotowym ekranem świetnie współpracującym z urządzeniami mobilnymi. The Sero nie będzie ograniczał nas w sposobie oglądania treści, bo dopasuje się do poziomej lub pionowej orientacji smartfona.

To idealny telewizor do mediów społecznościowych, na przeglądaniu których spędzamy czasem nawet kilka godzin dziennie. Mały ekran jednak nie zawsze jest wygodny, więc The Sero tym bardziej powinien przypaść wielu osobom do gustu. W końcu znacznie lepiej ogląda się niektóre treści na większym ekranie i to w jakości 4K. Połączenie telefonu z telewizorem jest łatwe i intuicyjne dzięki funkcjom Smart View, Dotknij i Wyświetl czy AirPlay 2. Nie trzeba długo ustawiać, by treści ze smartfona znalazły się na ekranie. Dodatkowo wystarczy, że po połączeniu obrócimy telefon w rękach by to samo stało się z ekranem telewizora. Można to również robić za pomocą aplikacji mobilnej czy pilota, tutaj mamy dużą dowolność.

Czytaj też: Test Xiaomi Mi Band 6. Czy warto zamienić Mi Banda 5?

The Sero to również bardzo stylowy dodatek do każdego wnętrza, dzięki np. trybowi Portret, który z nudnego, czarnego ekranu przekształci go w ramkę ze zdjęciami czy animowaną grafiką. W orientacji pionowej można też wyświetlić na nim zegar. Podczas imprezy idealnie sprawdzi się Tryb Ambient+, dzięki któremu na ekranie mogą pojawiać się muzyczne wizualizacje. Jest też opcja wyświetlania bieżących informacji. Telewizor zainstalowany jest na specjalnym stojaku, nie trzeba więc dodatkowych mebli czy wieszania go na ścianie. Stojak umożliwia też obracanie się ekranu.

Czytaj też: Nowe pamięci DDR4 RGB Gaming X Biostara

The Sero to moc kolorów i dźwięku

The Sero dostępny jest w wersjo o przekątnej 43 cali. Nie jest to tylko fajny gadżet, ale w pełni funkcjonalny telewizor QLED oferujący 10% natężenia kolorów. Procesor  Quantum 4K dba o optymalizację obrazu jak i dźwięku w czasie rzeczywistym, zaś Inteligentne Skalowanie do 4K pozwala oglądać w doskonałej jakości nawet starsze treści. Wielokanałowy Dźwięk 4.1. z funkcją Dolby Digital Plus o mocy 60W dostarczy nam czysty i donośny dźwięk, więc nie trzeba się martwić, o wrażenia słuchowe.