Reklama

Telewizor wyglądający jak obraz?

Czyli The Frame od Samsunga

Nie każdy telewizor musi być taki sam. Samsung przedstawił właśnie The Frame, czy urządzenie, które w niesamowity sposób łączy sztukę z technologią.  Ma to być prawdziwa rewolucja w aranżacji wnętrz.

Podczas gdy nie oglądamy nic na telewizorze, The Frame może wyświetlać galerię zdjęć czy obrazów.  Jest to możliwe dzięki trybowi sztuka. TV został zaprojektowany we współpracy z Yves’em Behar, który jest znanym na świecie projektantem. Dzięki czemu wygląda on w tym trybie rzeczywiście jak obraz. Dodatkowo można wykupić abonament w kwocie 20,99 zł miesięcznie i co miesiąc mieć dostęp do wybitnych dzieł.

The Frame posiada oczywiście najnowsze technologie, takie jak czujniki ruchu, dzięki którym telewizor przechodzi w tryb uśpienia, gdy nie ma nikogo w pokoju czy czujnik światła. Działa on także z rozdzielczością 4K, posiada HDR oraz SmartTV. The Frame można kupić w wybranych salonach Samsung Brand Store w wielkości 55 i 65 cali. Jak sądzicie, taki telewizor może nadać się do wielu pomieszczeń?

Źródło: Materiały prasowe