Reklama
aplikuj.pl

Telewizory Excellence Line — synonim luksusu na wielu płaszczyznach

Telewizory Excellence Line — synonim luksusu na wielu płaszczyznach

Linia telewizorów Excellence Line wprowadza na rynek modele iście luksusowe, w których Samsung wykorzystał swoje najdoskonalsze technologie, by dać klientom jak najlepszą jakość obrazu zacierającą granice między rzeczywistością a oglądanym obrazem.

Każdy producent sprzętu ma swoją „perłę w koronie”. W przypadku telewizorów Samsung jest nią zdecydowanie seria Excellence Line, do której w tym roku dołączono nowe modele. Producent podkreśla, że te telewizory są „synonimem luksusu na wielu płaszczyznach”. Warto więc przyjrzeć się bliżej, co mają do zaoferowania.

W telewizorach Excellence Line wykorzystano najnowocześniejsze i najdoskonalsze technologie Samsunga

Przede wszystkim mamy tutaj zaawansowany system podświetlenia Quantum Mini LED, gdzie źródłem światła są tysiące diod LED, daje to większą kontrolę nad podświetleniem. W tegorocznych modelach zastosowano 14-bitową skalę luminacji. Co to dało? Bardziej szczegółowy obraz nawet w ciemnych scenach przy jednoczesnym uniknięciu zbytniego podświetlenia jaśniejszych obszarów. Dodatkowo 4-bitowe mapowanie kontrastu pozwala zobaczyć więcej drobnych szczegółów na powierzchni wody oraz ziarnistą teksturę kamieni pod jej powierzchnią.

Excellence Line Samsung zastosował swój najmocniejszy i najbardziej wydajny Neuronowy procesor Quantum AI 8K. Skalowanie do 8K możliwe jest dzięki SI i wykorzystaniu aż 20 sieci neuronowych — dane obrazu oraz treści wejściowe są analizowane w czasie rzeczywistym, co skutkuje poprawioną jakością każdej sceny, jej kontrastu i kolorów. Mamy tu też Wzmocnienie Głębi Obrazu, czyli technologię umiejącą naśladować postrzeganie głębi przez ludzkie oko, co zwiększa kontrast na pierwszym planie. To przekłada się na większy realizm.

Samsung zadbał ponadto o jak najlepsze dopasowanie do widza, łatwość obsługi i jak największą personalizację. By uzyskać optymalną jakość dla konkretnych warunków i wybranego pomieszczenia stworzono funkcję Inteligentna kalibracja — pozwala ona dopasować parametry obrazu, takie jak poziom jasności czy odwzorowanie kolorów do domowego salonu czy sypialni, gdzie znajduje się telewizor.

Jeśli zainteresowały Was telewizory Excellence Line zerknijcie na przygotowana przez Samsunga świetną promocję, w ramach której można zyskać aż do 4 tys. złotych zwrotu na konto. Promocją objęte są wszystkie 3 modele Excellence Line: QN900B i QN800B 85” z kwotą zwrotu 4 tys. złotych, QN800B (65/75”) ze zwrotem 2 tys. złotych i model QN700B z cashback’iem 500 złotych. Promocja trwa do 30 października 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie elpromocja.samsung.pl.