WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ten mod łączy Borderlands 2 ze strzelaniem z Superhot

Ten mod łączy Borderlands 2 ze strzelaniem z Superhot

„Co by było gdyby”… to odwieczne pytanie dotyczące każdego tematu, na które odpowiadają nie tylko naukowcy, ale również np. moderzy. Widać to po modyfikacji Borderlands 2: Superhot, która (pod enigmatycznym tytułem) skrywa połączenie Borderlands 2 ze strzelaniem z Superhot.

W obu przypadkach mamy do czynienia z naprawdę niecodziennymi shooterami, które osiągnęły sukces na skalę światową. Różnią się jednak od siebie na tyle, że połączenie obecnych w nich konwencji wydaje się niemożliwe. Jednak obie te produkcje posiadają jedną główną cechę – strzelanie. Co więc powstanie, kiedy do kreskówkowego Borderlandsa 2 włożymy mechanikę strzelania prosto z Superhot?

Powyższa zapowiedź modyfikacji prezentuje to, jak wyglądałoby właśnie połączenie Borderlandsa 2 ze strzelaniem z Superhot. Zasada jest jedna – przeciwnicy poruszają się i wykonują akcje razem z nami. Kiedy się nie poruszamy – świat wokół nas zamiera, a my mamy chwilę na podjęcie decyzji co do następnego kroku. Wystarczy dołożyć do tego zasadę „one shot, one kill” z zastosowaniem dla wrogów i dla postaci gracza, i voilà. Dynamiczna zabawa w Borderlandsie nabiera zupełnie nowego charakteru.

Modyfikacja nie została jeszcze wydana, ale pojawi się w przeciągu najbliższych dni w wątku na reddicie.

Źródło: PCGamer
Zdjęcia: PCGamer