Reklama
aplikuj.pl

Tesla szykuje lifting Modelu 3

Kolejne obniżki cen Modelu 3

Chociaż tak wiele mówi się o Tesli, ta firma jest obecnie na rynku istną świeżynką, więc nie poznaliśmy, co ta prowadzona przez Elona Muska działalność będzie oferować pod kątem odświeżeń swoich samochodów. Czy aby na pewno?

Lifting Modelu 3

Tesla za sprawą rozbudowanego systemu aktualizacji OTA wniosła wsparcie dla samochodów po sprzedaży na zupełnie nowy poziom i to do tego stopnia, jak studia growe aktualizują swoje gry po premierze. W ciągu ostatnich miesięcy słyszeliśmy jednak plotki (via Electrek) na temat odświeżenia Modelu 3 i dziś możemy być co do niej pewni.

Wszystko zaczęło się od aktualizacji przedniego bagażnika Modelu 3, a następnie usunięcia chromowanych wykończeń w wersjach produkowanych w Chinach. Teraz z kolei możemy potwierdzić, że Tesla rzeczywiście planuje wprowadzenie kilku aktualizacji do Modelu 3 i że wkrótce rozpocznie się dostarczanie do klientów jego nowej wersji.

Zmiany w odświeżonym Modelu 3 (USA)

Serwis Electrek wspomina o aktualizacjach dla Modelu 3 produkowanego w USA, który wkrótce pozbędzie się chromu na listwach zewnętrznych, otrzyma elektrycznie otwierany bagażnik, nową tapicerkę wewnątrz z nieco ciemniejszego materiału, zupełnie inną konsolę środkową z matowym, a nie błyszczącym wykończeniem, która teraz sprawia wrażenie dwuczęściowej.

Uchwyty na kubki nie będą teraz miały chromowanego wykończenia i zostaną umieszczone wyżej, a sekcja z ładowarką telefonu wygląda teraz jak solidny element, który nie odchyla się w górę ani w dół. Jest owinięta sztuczną skórą, a jej środek przypomina zamsz.

Czytaj też: Tesla się postarała. Oto nowe ogniwa akumulatorowe
Czytaj też: Oto Tesla Model S Plaid, który wgniecie Was w fotel
Czytaj też: Tesla za 95000 zł! Elon Musk ujawnił swój najtańszy Model

Wreszcie Tesla zmieni okna Modelu 3 na nowe podwójne szyby, które powinny pomóc w izolacji hałasu i pogody. Niestety nie mamy zdjęć potwierdzających te zmiany, ale ich wyciek jest kwestią czasu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News