Kolejne chłodzenie od Cryorig to znany model M9 tyle, że w wersji z dwoma wentylatorami. Jaka będzie różnica w wydajności i czy w swojej cenie będzie to dobry wybór?

Chłodzenie zapakowane zostało w czarny karton. Wraz z nim otrzymujemy instrukcję, zestaw montażowy, przejściówkę 2x 4 pin na 4 pin, pastę oraz kartę rejestracyjną. Montaż jest bardzo łatwy – tak jako to zazwyczaj ma miejsce w przypadku produktów Cryorig. Pozostałe dodatki są raczej standardowe. Gwarancja wynosi 3 lata.

Chłodzenie wygląda tak samo, jak poprzednik. Jego wymiary to 98,4 mm x 102 mm x 124,6 mm, a waga – 505 g. Cryorig M9 Plus posiada 40 finów o grubości 0,4 mm i przerwach 2,6 mm. Ciepłowodów jest z kolei cała trójka. Podstawka została wykonana na idealne lustro. Producent mówi o maksymalnym TDP 130 W. Jakość wykonania jest bardzo dobra – ponownie tak jak zawsze ma to miejsce w przypadku produktów tej firmy.

Cryorig M9 Plus charakteryzuje się dwoma wentylatorami 90 mm. Ich maksymalna prędkość wynosi 2200 RPM, przepływ powietrza 48,4 CFM, ciśnienie 3,1 mmH2O a głośność 26,4 dBA. Wentylatory posiadają PWM oraz dość długi kabel.

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej