Scythe nie przestaje we wprowadzaniu nowych chłodzeń na rynek. Tym razem do testów otrzymałem cooler Scythe Big Shuriken 3. Czy sprawdzi się ona dobrze w testach?

Chłodzenie jak zawsze zostało zapakowane w pudełko utrzymane w japońskich klimatach. Wraz z nim otrzymujemy instrukcję, pastę termoprzewodzącą oraz zestaw montażowy. Instrukcja dobrze wyjaśnia montaż, który jest naprawdę prosty. Scythe zdecydowanie tą kwestię ma mocno dopracowaną. Gwarancja wynosi 2 lata.

Scythe Big Shuriken 3 to typowa konstrukcja top-flow. To, co ją wyróżnia to bardzo małe rozmiary, które wynoszą 122 x 122 x 69 mm. Dzięki nim chłodzenie wejdzie praktycznie wszędzie. Cooler waży 475 g. Wygląda ono elegancko – nie ma RGB, jest szare, ale przy tym dobrze wykonane. Sam radiator został stworzony tak, aby nie było problemów z kompatybilnością z pamięciami RAM – z jednej strony ma wycięcie ułatwiające montaż. Cooler posiada pięć 6 mm ciepłowodów, a podstawka została wykonana na idealne lustro.

Dołączony wentylator to model Kaze Flex Slim 120 PWM o wysokości równej 17 mm. Jego maksymalna prędkość wynosi 1800 RPM, przepływ powietrza 50,79 CFM a głośność 30,4 dBA. Więcej o samej serii wentylatorów możecie przeczytać pod tym linkiem.

 

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej