Xilence prezentując chłodzenie M704RGB celowało w graczy i osoby lubiące podświetlenie. Oczywiście w takich konstrukcjach najważniejsza jest wydajność, a także liczy się kultura pracy– jak cooler wypadnie w testach?

Chłodzenie zostało zapakowane w biały karton. Wraz z nim otrzymujemy instrukcję, zestaw montażowy, mała tubkę pasty, rozdzielacz RGB oraz kontroler. Montaż jest banalny i instrukcja nie ma problemów z jego wytłumaczeniem. Chłodzenie kompatybilne jest z innymi urządzeniami RGB – posiada standardowe wejście do sterowania RGB. Dzięki rozdzielaczowi możecie, więc zsynchronizować więcej podświetlanych rzeczy, a kontroler pozwoli Wam na sterowanie nimi. Szkoda tylko, że jest on w formie małego paska podłączanego do złącza SATA, a nie ma pilota, co by znacznie ułatwiło robotę.

Wygląd Xilence Performance A+ M704RGB

M704RGB ma wymiary 122 mm x 73 mm x 154 mm (z wentylatorem) i waży 718 g. Dzięki podświetlanemu wentylatorowi oraz wykonaniu w całości na czarno wygląda ono świetnie – zdecydowanie powinno się spodobać większości osób. Producent zadbał nawet o czarne ciepłowody, co jest ogromnym plusem. Ciepłowody są cztery i mają one średnicę równą 6 mm. Stykają się one bezpośrednio z procesorem, co ma poprawić wydajność odprowadzania ciepła. Jakość wykonania radiatora jest świetna i nie mam nic Xilence do zarzucenia.

Dołączony wentylator to model Performance A+ 120mm. Jego test znajdziecie pod tym linkiem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!