Reklama
aplikuj.pl

Twórca Test Drive Unlimited Solar Crown – „To nie będzie Forza Horizon”

test drive unlimited solar crown

Deweloper Test Drive Unlimited Solar Crown został przepytany o kilka spraw związanych z grą. W tytule wytworzymy więź z naszymi pojazdami – czyli coś czego mi brakuje w grach wyścigowych od dawna!

Test Drive Unlimited Solar Crown i poczucie własności

Test Drive Unlimited Solar Crown zdaje się być grą, która zamierza rozprawić się z czymś co w ostatnich latach, moim zdaniem, bardzo kuleje w grach. Mam wrażenie, że wydawane przez ostatnie lata gry wyścigowe zarzucają nas nowymi pojazdami i nawet nie mamy czasu nacieszyć się z jeżdżenia nowym nabytkiem. Nowe TDU ma to w końcu zmienić.

Czytaj też: Big Picture na Steam dostępne w wersji pecetowej

Deweloper gry odniósł się do porównań Test Drive Unlimited Solar Crown do Forzy Horizon. Jak się okazuje, w Solar Crown, nie będzie tylu pojazdów jak w grze Microsoftu. Nie oznacza to jednak, że gra będzie gorsza. Twórcy od dawna informują, że zależy im na stworzeniu produkcji, w której zdobywanie danych samochodów czy nieruchomości będzie wiązało się ze sporą pracą. Pojazdy będziemy kupować rzadko i skupiać się na ich ulepszaniu, a nie wymieniu ich co kilkanaście minut, bo wylosowaliśmy nowy pojazd. Chwalenie się zdobyczami przed innymi graczami nabierze zatem głębszego znaczenia.

W grze mamy poczuć naszą własność, a tytuł pozwoli nam symulować bogate życie, gdzie kupimy jachty czy budynki. Twórcy obiecują, że skala kupowania wszystkiego poza samochodami będzie jeszcze większa, niż w poprzednich odsłonach czy takich grach jak The Crew. Twórca Test Drive Unlimited Solar Crown zapowiedziane jest na 2023 rok na PC, PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X.