WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Test podkładki Deepcool N6000

Kolejna podkładka do testów pochodzi od Deepcoola. Model N6000 charakteryzuje się podświetleniem oraz dużym wentylatorem. Jak wypadnie on w testach?

Wygląd

Podkładka zapakowana została w standardowy karton. Wraz z nią w środku znajduje się instrukcja a kabel został schowany w urządzeniu. Gwarancja wynosi 24 miesiące.

N6000 wygląda dobrze. Jest ona cała czarna i wyróżnia ją niebieskie podświetlenie. Dokładne wymiary podkładki to 383 mm x 295 mm x 52 mm i waży ona 1074 g. Można na niej zmieścić laptopy o wielkości do 17 cali. Stawiane są one na metalowej i plastikowej obudowie – nie ma żadnych gum czy zabezpieczeń przed ześlizgnięciem się. Z lewej strony producent umieścił dwa złącza USB 2.0, włącznik oraz pokrętło do zmiany obrotów. Na górze znajduje się miejsce do przechowywania kabla zasilającego. Pośrodku znajduje się 200 mm wentylator. Jego maksymalna prędkość wynosi 700 RPM, przepływ powietrza 73,42 CFM a głośność 23 dBA. Podkładka stoi na czterech gumowych nóżkach oraz jest nachylona pod pewnym kątem, którego nie można zmieniać. Jakość wykonania jest dobra, chociaż od razu czuć, że większość to tworzywo sztuczne.

Testy

Testy zostały wykonane z wykorzystaniem laptopa Asus UX410UA.

Podkładka bardzo dobrze wypadła w testach. Temperatury są niższe a będą jeszcze lepsze w wypadku laptopów gamingowych. Podkładka jest słyszalna podczas działania, ale nie jest głośna. Można też zawsze wykorzystać pokrętło do obniżenia obrotów i tym samym cichszej pracy.

Podsumowanie

Deepcool N6000 kosztuje około 100 zł. Uważam, że w tej cenie jest to bardzo dobry wybór. Podkładka dobrze się prezentuje i posiada podświetlenie. Jest ona wydajna, a dzięki pokrętłu do zmiany obrotów możecie sterować głośnością, jeśli Wam nie odpowiada. Posiada ona miejsce na kabel zasilający, włącznik czy dwa portu USB. Jeśli szukacie dobrej podkładki do 100 zł to warto zwrócić uwagę na propozycję Deepcoola.