WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

The Callisto Protocol od twórcy Dead Space to koszmar

The Callisto Protocol od twórcy Dead Space to koszmar

The Callisto Protocol ma być przerażające. Najgorszy koszmar jaki przeżyliście urzeczywistni się w przypadku tej produkcji.

Na niektóre gry fani czekają latami choć wiedzą, że raczej nic z tego nie będzie. Ostatnio jednak dowiedzieliśmy się o odnowieniu trylogii Mass Effect, więc szanse na powrót Dead Space wzrosły. Cóż, nawet się urzeczywistniły choć gra ma inny tytuł.

Czytaj też: Nowy rekord Steama, czyli Cyberpunk 2077 niczym pandemia
Czytaj też:
Zawiedzeni Cyberpunkiem 2077? Pomyślcie co muszą czuć inwestorzy
Czytaj też:
Francja pokochała PS5, a Xboxa tak średnio

The Callisto Protocol – horror wszechczasów?

Za Dead Space odpowiadało nieistniejące już Visceral Games pod przewodnictwem Glen Schofielda. Deweloper przez te lata nie próżnował i dłubał przy Call of Duty, a gdy dostał propozycję stworzenia swojej własnej super-produkcji – długo się nie zastanawiał. Tak powstało Striking Distance, a Schofield od razu zabrał się za to co umie najlepiej – horror.

Czytaj też: Wyciek Resident Evil 8 Village. Ależ paskuda!
Czytaj też:
Grafika Cyberpunk 2077 jest Twoim zdaniem słaba? Mogło być gorzej!
Czytaj też:
Patch 1.04 Cyberpunk 2077 naprawia wersję PC i PS4, ale Xbox jeszcze nie

Nowa produkcja choć pojawi się dopiero w 2022 to już teraz rozbudza wyobraźnię. Genialny zwiastun zachęcił graczy do produkcji i już teraz widać, że The Callisto Protocol bardzo wzoruje się na Dead Space. Co o tytule mówi wspomniany deweloper. Jego plany celują wysoko. W wywiadzie przyznał, że słyszy ciągle, iż Dead Space był najstraszniejszym horrorem swoich czasów. The Callisto Protocol ma być najstraszniejszym horrorem 2022 – dokładnie taki jest cel studia. Być najlepszym. Gra zadebiutuje na PS5, XSX, XSS oraz PC.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News