Reklama
aplikuj.pl

Niedopuszczalny stan techniczny The Callisto Protocol na PC

callisto protocol

Konsolowcy tym razem mogą się cieszyć lepszą wersją gry. The Callisto Protocol wygląda fantastycznie, ale działa tak samo dobrze tylko na konsolach. Posiadacze najmocniejszych komputerów nie mogą grać.

The Callisto Protocol uciekło przed Dead Space?

Czyżby twórcy The Callisto Protocol chcieli wydać grę w przyszłym roku, ale Electronic Arts wskoczyło z premierą Dead Space Remake? Tytuł na komputerach jest zdecydowanie niedokończony i póki co gracze korzystający ze Steam oceniają grę „w większości negatywnie”. Jest tak źle, że nawet RTX 4090 sobie nie radzą!

Czytaj też: Nowy tryb Gotham Knights, ale 60 fps dalej brak

Tymczasem port konsolowy spisuje się bardzo dobrze. Posiadacze PS4 grają w 1080p i 30 fps, a PS4 Pro – 1440 i 30 fps. Użytkownicy PS5 mogą za to liczyć na dwa tryby graficzne. Jakość da im 4K i 30 klatek na sekundę, a Wydajność – prawie 4K i 60 klatek na sekundę.

Twórcy The Callisto Protocol od razu zapowiedzieli też dodatkową zawartość w postaci Nowej Gry+ oraz trybu Hardcore, które pojawią się 7 lutego 2023. Czyżby to była oryginalna data premiery? Przypomnijmy, że Dead Space Remake pojawi się 27 stycznia.