Reklama
aplikuj.pl

The Frame z obrazem Wojciecha Brewki otworzy 47 Aukcję Nowej Sztuki

15 stycznia na Aukcji Nowej Sztuki będzie można wylicytować telewizor The Frame  wraz z obrazem Wojciecha Brewki i jego cyfrową wersją. Będzie to pamiętny moment, którym tak nowoczesne „płótno” otworzy nowy rozdział dla kolekcjonerów sztuki.

The Frame z obrazem Wojciecha Brewki

The Frame od Samsunga to nie są zwykłe telewizory. Dzięki trybowi Sztuka pozwalają zmienić ekran w ładnie oprawione dzieło sztuki, bo do wyboru mamy standardową kolekcję obrazów zawierającą przeszło 1200 dzieł. Ale to nie wszystko, bo jeśli nie zadowalają nas czyjeś prace możemy też wyświetlić na nim swoje zdjęcia. Dzięki unikalnemu designowi ramy obrazu mamy możliwość wymiany ram, które kupujemy oddzielnie i są do wyboru w czterech wariantach kolorystycznych. Ten telewizor nie jest już więc tylko urządzeniem do oglądania filmów czy seriali, ale stanowi centralny punkt pomieszczenia, który skupi wzrok każdego gościa.

Czytaj też: Allegro będzie miało własne automaty paczkowe
Czytaj też: Pakiety telewizyjne Orange dostępne przez dekoder
Czytaj też: mBank nie działa poprawnie. Co się wysypało?

I, oczywiście, The Frame znakomicie spełnia też swoją podstawową funkcję – telewizora. Dzięki technologii Quantum Dot ze 100% dostajemy szczegółowy, wysokiej jakości obraz. A do tego Samsung oferuje intuicyjną obsługę, wiele aplikacji VOD i rozwiązania technologiczne, które są już przewidziane dla opcji Sztuka – dostosowanie jasności i barwy ekranu.

Wojciech Brewka, Night Cruising, 2020

Jednak teraz The Frame wkracza do świata Sztuki już na całego, bo nie tylko w naszych domach. 15 stycznia telewizor The Frame trafi do oferty Domu Aukcyjnego Art in House. Będzie tam można wziąć udział w licytacji, a zwycięzca obierze go razem z obrazem Wojciecha Brewki i jego cyfrową wersją.

Katalog, instrukcja licytacji oraz regulamin dostępne są na stronie https://artinhouse.pl/pl/aukcja.