Reklama
aplikuj.pl

The Last of Us Part 1 na PC opóźnione

Stan TLOU na PC to jednak nie żart

Jesteście graczami PC zachwyconymi serialem The Last of Us? Jeśli czekacie na premierę pecetowego remake’u pierwszej części, to musicie jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

The Last of Us Part 1 w wersji PC z nową datą premiery

Niestety, premiera The Last of Us Part 1 nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. Jeśli komuś bardzo zależy, aby grać już teraz (i poznać Part 2), musi kupić PlayStation 5. Gracze PC, którzy dostaną tylko Part 1, zmuszeni są poczekać trochę dłużej.

Czytaj też: GeForce Now w lutym rośnie w siłę dzięki nowym grom

The Last of Us Part 1 na PC miało zadebiutować 3 marca 2023. Naughty Dog chcą jednak, aby gra była w jak najlepszym stanie technicznym, więc potrzebują dodatkowych tygodni na przygotowanie gry na komputery. Produkcja na szczęście nie opóźnia się zbyt długo. Nowa data premiery to dalej marzec! Konkretnie, gra zostanie wydana 28 marca 2023.

Poznaj poruszającą opowieść i niezapomniane postacie w The Last of Us – grze, która zdobyła ponad 200 nagród za tytuł roku.

W spustoszonym świecie opanowanym przez zarażonych i niebezpiecznych ocalałych doświadczony przez życie Joel podejmuje się wyprowadzenia 14-letniej Ellie z objętej kwarantanną strefy wojskowej. Pozornie proste zadanie wkrótce zamienia się w niebezpieczną podróż po kraju.

Remake zwany The Last of Us Part 1 zawiera pełną opowieść dla jednego gracza z The Last of Us oraz nagradzany rozdział dodatkowy Left Behind, opowiadający o wydarzeniach z przeszłości Ellie i jej przyjaciółki Riley, które na zawsze zmieniły ich życia.