Reklama
aplikuj.pl

The Lords of the Fallen rzuca rękawice Elden Ring

lords of the fallen

Nowy zwiastun The Lords of the Fallen jest tak dobry, że ciężko nie zachwycić się tą produkcją. Choć pierwsza część zdawała się balansować pomiędzy średnio a wysokobudżetowym tytułem, tak tutaj mówimy o czymś z najwyższej półki!

Nowy zwiastun The Lords of the Fallen

The Lords of the Fallen przedstawia zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy większym niż w oryginalnej grze. W tytuł zagramy w 2023 roku.

Czytaj też: Zakręćcie wieżyczkami w Battlefield 2042. Co czeka pojazdy w grze?

Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie… nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z potężnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym potężne walki z bossami, szybką i pełną wyzwań walkę, emocjonujące starcia i zaawansowaną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana przez światło… czy przez mrok?

Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj między dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, by obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa. W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci poprzez szereg dostępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i styl gry, ulepszając atrybuty, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia.