WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Mandalorian – zobaczcie pierwsze zdjęcia z 2. sezonu! Jest Baby Yoda!

Entertainment Weekly zaprezentował pierwsze zdjęcia z 2. sezonu serialu The Mandalorian. Są znajome twarze i, oczywiście, Baby Yoda! Niestety na fotkach zabrakło głównego antagonisty, w którego wciela się Giancario Esposito.

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia promujące 2. sezon The Mandalorian, który na Disney+ zadebiutuje 30 października. Baby Yoda i jego przyjaciele mają się dobrze, a przynajmniej na razie. Niestety zabrakło na zdjęciach Giancarlo Esposito, który w wciela się w Moffa Gideona, prawdopodobnie głównego antagonisty serii. Oprócz Pedro Pascala, który występuje w głównej roli na zdjęciach widzimy jeszcze Baby Yodę, Ginę Carano i Carla Weathersa.

W wywiadzie dla EW Jon Favreau i Dave Filoni wypowiedzieli się na temat 2. sezonu, choć żadnych szczegółów niestety nie zdradzili. Favreau powiedział:

W nowym sezonie chodzi o wprowadzenie większej historii na świat. Historie stają się mniej ograniczone, ale każdy odcinek ma swój własny klimat i miejmy nadzieję, że wnosimy do serialu znacznie więcej miejsc.

Zaś Filoni dodał, że:

Wszystko staje się większe, stawki rosną, ale także osobista historia między Baby Yodą a Mandalorianinem rozwija się w sposób, który moim zdaniem będzie się podobał ludziom

Niestety o samej fabule niewiele nam to mówi, choć powinniśmy spodziewać się dodatkowych wątków pobocznych i rozszerzenia świata. Podobno ma pojawić się znana z animacji Ahsoka Tano, ale to tylko plotka, której nadal nikt oficjalnie nie potwierdził.

Przypominamy, że premierę 2. sezonu The Mandalorian zapowiedziano na 30 października, więc w najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się zwiastuna.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News