WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Other Lamb – film Małgorzaty Szumowskiej obejrzymy na Netfliksie

Dziś biblioteka Netfliksa wzbogaciła się o najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej. The Other Lamb znajdziemy pod polskim tytułem Córka boga. O czym opowiada produkcja?

Czytaj też: Avatar 2 – ujawniono kilka szczegółów fabuły

Z powodu pandemii koronawirusa wiele filmów zamiast do kin trafiło bezpośrednio do serwisów VOD i na platformy streamingowe. Jedną z takich produkcji jest właśnie The Other Lamb, mroczny thriller Małgorzaty Szumowskiej. Polska reżyserka na swoim koncie ma takie filmy jak Twarz, Body/Ciało czy W imię… Córka boga dostępna jest na Netfliksie od dzisiaj, 27 maja.

Na Netfliksie The Other Lamb odnajdziemy pod polskim tytułem Córka Boga.

The Other Lamb jest pierwszą anglojęzyczną produkcją polskiej reżyserki Małgorzaty Szumowskiej. Opowie historię Selah, młodej dziewczyny wychowanej w dziwnym kulcie, któremu przewodzi Shepherd. Będąc oddaną wyznawczynią, Selah dostępuje zaszczytu uczestnictwa w świętym rytuale. W jego trakcie doświadcza wstrząsającego i mistycznego przeżycia. Zaczyna mieć wizje, które nie tylko poddają w wątpliwość otaczającą ją rzeczywistość, ale również wszystkie dotychczasowe nauki Shepherda.

W głównej roli zobaczymy Raffey Cassidy znaną z takich produkcji jak Kraina jutra, Zabicie świętego jelenia czy Vox Lux. W obsadzie znaleźli się także Michiel Huisman i Denise Gough.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News