WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

The Outer Worlds na Nintendo Switch z orientacyjną datą premiery

The Outer Worlds na Nintendo Switch na pewno sie pojawi. Wydawca poinformował o tym, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się tego tytułu.

Psioczyłem na The Outer Worlds strasznie. Gra wyglądała jak kolejny zmarnowany potencjał, który został zamknięty w fatalnie przygotowanym gameplayu, który sprawiał wrażenie drewnianego już kilka lat temu. Do tego wszelkie materiały z rozgrywki również były bardzo przeciętne. Ale coś się zmieniło.

The Outer Worlds już w dniu premiery zaczęło bardzo mocno zwracać moją uwagę. Na pewno pomogło tutaj to, że wszyscy znajomi z Xboksem czy mocnym PC ogrywali ten tytuł dzięki GamePassowi i zachwalali. Tak niedopracowana mechanicznie gra otrzymuje takie pochwały? W czym tkwi sekret The Outer Worlds?

Okazało się, że wszystkie materiały z gry po prostu do mnie nie trafiały. Pokazywały one walkę, której w grze wcale nie trzeba tak często stosować zamiast skupić się na fantastycznych dialogach czy questach. Drewniany świat pokazywany przez zdecydowanie zbyt długie zwiastuny również zdawał się nieciekawy, a tutaj otrzymaliśmy arcyciekawe uniwersum, które dopiero gracze mi sprzedali.

Sukces The Outer Worlds przekracza podobno oczekiwania wydawcy i już postarano się mniej więcej określić, kiedy spodziewać się gry na Nintendo Switch. Tytuł trafi do sprzedaży maksymalnie do 31 marca 2020 roku.

ŹRÓDŁO: wccftech