Reklama
aplikuj.pl

The Pathless na Nintendo Switch otrzymał kolekcjonerskie karty

the pathless

The Pathless na Nintendo Switch już w sprzedaży! Kolejne wydanie gry zawiera dodatki, które mogą skusić największych fanów na zakup kolejnej kopii produkcji.

The Pathless na Nintendo Switch

Annapurna Interactive oraz developer Giant Squid, razem z iam8bit i partnerem dystrybucyjnym Skybound Games a są gotowi wypuścić w przestworza pudełkowe wydanie The Pathless na konsolę Nintendo Switch. Edycję fizyczną tej docenionej przez fanów i media gry kupicie już teraz w dobrych sklepach z multimediami.

Czytaj też: Wspaniały zwiastun premierowy Dead Island 2 przed piątkową premierą

Wyjątkowe wydanie pudełkowe The Pathless zawiera zestaw kolekcjonerskich kart z ilustracjami oraz kartridż z pełną grą.

The Pathless przedstawia wyjątkową relację Łowczyni, mistrzyni łucznictwa, oraz orła, którzy razem muszą zmierzyć się z pożerającą ich świat mroczną klątwą. Z niesamowitą, orkiestrową ścieżką dźwiękową, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, oraz tajemniczymi lasami, wypełnionymi tajemnicami i zagadkami, gra wymaga ciekawości, umiejętności i sprytu.

Uważajcie jednak, bo kniei czają się gigantyczne, spaczone duchy. Polowanie na te istoty pochłonie wszystkie Wasze umiejętności, toteż baczcie, abyście sami nie stali się zwierzyną. Bierzcie udział w epickich bitwach i przywróćcie blask krainie z The Pathless. Walczycie w końcu o równowagę świata.