Reklama
aplikuj.pl

The Witcher: Monster Slayer – kiedy będziemy mogli wyruszyć na Szlak?

wiedzmin ios, wiedzmin android

Gra The Witcher: Monster Slayer już niedługo zawita na nasze urządzenia mobilne. Kiedy dokładnie?

Jeszcze w tym miesiącu zagramy w The Witcher: Monster Slayer

Po długim oczekiwaniu w końcu będziemy mogli wyruszyć w teren, by polować na potwory znane z wiedźmińskiego uniwersum. CD Projekt RED oraz studio Spokko poinformowali, że gra mobilna inspirowana Pokemon GO zadebiutuje na Androidzie i iOS już 21 lipca tego roku.

Czytaj też: Zarażeni w Dying Light 2 – którym z nich byś był?

W grze The Witcher: Monster Slayer wcielimy się w adepta świeżo powołanego wiedźmińskiego cechu, a naszym zadaniem będzie rozprawienie się z monstrami, które pojawiły się w naszym świecie. Co ciekawe, akcja gry osadzona jest na długo przed fabułą znaną z growej trylogii, więc można się spodziewać, że potworów będzie więcej. Za pomocą rozszerzonej rzeczywistości gra „umieści” je w otaczającej nas rzeczywistości sprawiając, że nawet wyjście do sklepu może zmienić się w pełną przygód podróż.

Czytaj też: Remake Dead Space powstaje, bo jedynka jest niegrywalna

Jeśli macie urządzenie z Androidem, możecie się już wstępnie zarejestrować w grze, co pozwoli Wam 21 lipca od razu wyruszyć na Szlak. Dodatkowo w ramach nagrody dostaniecie Stalowy miecz z Kaer Morhen. A dla tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat gry polecamy 9 i 10 lipca zajrzeć na WitcherCon, na poświęcony grze panel.