WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Thync Relax Pro – sposób na lepszy sen

Firma Thync już raz próbowała podbić rynek ze swoim urządzeniem o tej samej nazwie. Wtedy stymulacja dotyczyła mózgu i pozwalała osiągnąć lepsze skupienie. Teraz natomiast do sklepów trafi nowsza wersja, której działanie polega na wprowadzaniu organizmu w stan relaksacji i zapewnia głębszy sen.

Według zapowiedzi twórców, Thync Relax Pro przymocowuje się do tylnej części szyi, a następnie gadżet jest kontrolowany przez aplikację na smartfona. Przy pomocy elektrod przez ciało przepuszczane są delikatne impulsy elektryczne, co korzystnie wpływa na nastrój, jakość snu i poziom stresu. Pojawiają się oczywiście obawy co do niepożądanego wpływu urządzenia na organizm. Przedstawiciele firmy Thync zapewniają, że Relax Pro jest całkowicie bezpieczny, czego dowiodły lata testów.

O ile cena zestawu wydaje się akceptowalna i wynosi 150 dolarów, tak intryguje comiesięczny abonament w wysokości 30 dolarów. Za tę kwotę posiadacz Thync Relax Pro ma ciągły dostęp do aplikacji na swoim smartfonie, a co najważniejsze – otrzymuje regularnie elektrody, konieczne do działa urządzenia. Te (pojedyncze) wystarczają na jedną, maksymalnie dwie sesje relaksacyjne, dlatego konieczna jest ich częsta wymiana.

[Źródło: digitaltrends.com]