WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Tidal w Plusie za darmo. Dla wszystkich

Plus przygotował ciekawą promocję dla wszystkich swoich klientów. Przez 90 dni będzie można za darmo korzystać z serwisu muzycznego Tidal.

Do tej pory z Tidala mogli korzystać wyłącznie użytkownicy ofert abonamentowych Plusa. Aktualnie mogą do nich dołączyć również użytkownicy Mix-a, ofert na kartę oraz klienci biznesowi prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą.

Dla osób, które nie korzystały jeszcze z serwisu przygotowana została specjalna promocja. Przez pierwsze 90 dni Tidal jest dostępny za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. W przypadku dalszego korzystania z usługi jej koszt to 19,90 zł za każde 30 dni. O zakończeniu bezpłatnego okresu użytkownicy zostaną poinformowani SMS-em. Dzięki temu osoby, które nie chcą korzystać z płatnej wersji serwisu nie przegapią konieczności anulowania subskrypcji.

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą aktywować usługę wyłącznie przez dedykowaną stronę internetową. W przypadku urządzeń z Androidem należy pobrać aplikację Tidal z Google Play.