Reklama
aplikuj.pl

Z tak długimi filmami TikTok dla wielu straci swój sens

TikTok, sprzedaż TikToka

TikTok jest doskonale znany jako serwis, w którym można tworzyć i oglądać krótkie filmiki. Zaczęło się od minutowych materiałów, ale w ubiegłym roku platforma wydłużyła je do 3-minut, a teraz okazuje się, że limit czasu będzie jeszcze dłuższy.

Krótkie filmiki – tak w skrócie można opisać platformę TikTok

Serwis największą popularność zyskał podczas pandemii, gdy siedzący w domach ludzie odkryli, że w ten sposób można nie tylko zabić czas, ale również podzielić się z innymi swoimi pomysłami czy pasjami. Z czasem na TikToku zaczęły się pojawiać nie tylko śmieszne filmiki, bo twórcy chcieli też coś za ich pomocą przekazać. Nic dziwnego, że wydłużono limit czasu, który na początku wynosił zaledwie minutę, do 3 minut.

Dzięki temu w materiałach można przekazać o wiele więcej treści, choć nadal wymaga to od twórców zwięzłości. Sporo z nich prowadzi więc zarówno kanał na TikToku, a także ten w serwisie YouTube, gdzie nie muszą się już ograniczać. I chyba właśnie to TikTokowi nie do końca się podoba. Dowiedzieliśmy się bowiem, że już teraz można dodawać filmiki trwające aż 10 minut. Nowość jest już wprowadzana dla wszystkich użytkowników na całym świecie.

Dziś jesteśmy podekscytowani, że możemy zacząć wprowadzać możliwość przesyłania filmów o długości do 10 minut, co, mamy nadzieję, wyzwoli jeszcze więcej kreatywnych możliwości dla naszych twórców na całym świecie.

Wielu osobom taka decyzja może nie przypaść do gustu, w końcu pierwotna koncepcja platformy, którą tak pokochano, skupiała się właśnie na krótkim formacie.