WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

To Amazon odpowiada za produkcje MMORPG Władcy Pierścieni

Wydawca Leyou Technologies poinformował wprawdzie o darmowej grze MMORPG w uniwersum Władcy Pierścieni w zeszłym roku, ale dopiero teraz okazało się, że za prace nad produkcją odpowiada Amazon, a dokładnie Amazon Game Studios, które współpracuje z Leyou i Middle-Earth Enterprises. 

Czytaj też: Filmiki z Red Alert 2 odświeżone przez fana

O sprawie poinformował sam Amazon Games Studios, który podobno zebrał pod swoimi skrzydłami zespół weteranów. Weteranów, którzy pracowali nad z pewnością znanymi Wam grami online pokroju Everquesta, Destiny, Planetside, World of Warcraft, Defiance, Rift oraz innych. Ponadto produkcja została rozłożona aż na trzy siedziby studia, a dokładnie z Seattle, Irvine i San Diego.

Jak to w oświadczeniu prasowym bywa, wiceprezes studia Christoph Hartmann nie omieszkał zachwalać gry i uniwersum, w jakim została osadzona. Dyrektor generalny Leyou stwierdził z kolei, że sukces nowego MMORPG Władcy Pierścieni jest wręcz pewny, dzięki utalentowanym zespołom Amazonu. Na pierwsze oceny musimy jednak poczekać, bo tak naprawdę nie mamy żadnych materiałów z gry.

Czytaj też: Deweloper teasuje kolejną gwiazdę w Cyberpunk 2077

 Źródło: Wccftech