WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

To jest dobry moment na wymianę sprzętu. MSI ma dla nas promocje

To jest dobry moment na wymianę sprzętu. MSI ma dla nas promocje
Lokowanie produktu

Jesień jest już w pełni. Dni stają się coraz krótsze, a otoczenie depresyjne. Nic nie potrafi tak poprawić humoru jak nowy sprzęt, który zapewni nam długie godziny elektronicznej rozrywki. Teraz jest też bardzo dobry moment na zakupy, bo z bardzo dobrymi promocjami ruszyła firma MSI. Zobaczmy co konkretnie możemy kupić w niższej cenie.

Co warto kupić, aby skorzystać z promocji MSI?

Promocjami objęte są komputery stacjonarne oraz płyty główne MSI. Czyli coś dla osób szukających gotowych rozwiązań, jak i decydujących się na własne tworzenie swojej maszyny.

MSI MAG Codex 5

Komputery stacjonarne MSI to bardzo dobrze zoptymalizowane modele z serii MAG oraz MPG. Mamy tutaj zestawy w klasycznej obudowie, czyli MAG Codex 5 oraz Meta 5. W obu znajdziemy wydajne karty graficzne, maksymalnie do modelu MSI GeForce RTX 2070 Super oraz do 64 GB pamięci RAM w układzie Dual-Channel. Zestawy różnią się przede wszystkim procesorami. W modelu Codex 5 są to procesory Intela, aż do modelu i7-10700, a w Meta 5 znajdziemy procesory AMD, do modelu Ryzen 7 3700X.

MSI MPG Trident 3 Arctic 10th

Komputery MPG to coś dla osób szukających nietypowego wyglądu. Modele Trident 3 są zamknięte w bardzo małej, wręcz konsolowej obudowie. Ale w jej wnętrzu znajdziemy mocne podzespoły, na czele z procesorami Intel Core i7 10. generacji oraz karty graficzne do modelu MSI GeForce RTX 2060 Super. Nie zabrakło też szybkiej łączności, na czele z Wi-Fi 6 oraz USB typu C.

MSI MAG Infinite S 10th

W zasadzie tak samo wyposażony został model MAG Infinite S 10th, ale tutaj wielkość obudowy jest w połowie drogi między klasycznymi komputerami Codex 5 i Meta 5, a ultra-kompaktowymi Trident 3.

MSI B460 Tomahawk

Druga promocja dotyczy płyt głównych z chipsetami B550, B450 oraz B460, a także Z490. Pierwsze dwa warianty zostały stworzone z myślą o procesorach AMD Ryzen. Z kolei płyty B460 oraz Z490 to podstawy do budowy komputera z procesorem Intela.

MSI Z490 Gaming Plus

Wybierając płyty główne MSI możemy liczyć na najnowsze dostępne standardy łączności. Dotyczy to zarówno podzespołów – pamięci RAM DDR4, szybkie dyski SSD i wysoka przepustowość gniazd PCI-E do podłączenia kart graficznych, jak również urządzeń peryferyjnych. Mamy do dyspozycji szybkie porty LAN oraz USB. Dodatkowo płyty główne zapewniają wydajne chłodzenia oraz rozwiązania takie jak np. PCIe Steel Armor, które chroni kartę graficzną przed zginaniem i zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Klawomania, czyli klawiatura i myszka za darmo

Pierwsza z dostępnych promocji trwa do 8 listopada. Aby móc z niej skorzystać należy kupić jeden z komputerów stacjonarnych MSI u partnerów akcji – Neonet, MediaExpert lub RTV Euro AGD. Promocją objęte są komputery:

 • MAG Codex 5
 • MAG Meta 5
 • MPG Trident 3 10th
 • MPG Trident 3 Arctic 10th
 • MAG Infinite S 10th

Przy zakupie dowolnego z wymienionych modeli dostajemy za darmo zestaw MSI GK30 Combo o wartości 249 zł. W jego skład wchodzi wodoszczelna klawiatura MSI Vigor GK30 z przełącznikami tłokowymi o długiej żywotności określanej na 12 mln kliknięć. Klawisze są podświetlane przy wykorzystaniu technologii MSI RGB Light Mystic, a zmianą barw możemy sterować bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wodoszczelna jest również myszka GM11. Tutaj również znajdziemy podświetlane elementy, a obudowa jest pokryta gumowymi wstawkami zapewniającymi pewniejszy chwyt. Myszka korzysta z przełączników OMRON o żywotności 10 mln kliknięć oraz optycznego czujnika Pixart o rozdzielczości do 5000 DPI.

Aby skorzystać z promocji należy po zakupie komputera wypełnić formularz na stronie internetowej MSI.

Kup płytę główną i wygraj dodatkową pamięć

Promocja Błysk LED-ów została zorganizowana w formie konkursu. Trwa do 15 listopada i dotyczy zakupu płyt głównych MSI. Jedna cześć akcji dotyczy płyt głównych:

 • MSI B550 Tomahawk
 • MSI B450 A-pro, Gaming Plus, Tomahawk
 • MSI B460 Tomahawk

Kupując jedną z wymienionych płyt mamy okazję wygrać jeden z 10 dysków SSD Delta MAX 250 GB.

Druga część obejmuje płyty główne:

 • MSI Z490 A-Pro
 • MSI Z490 Gaming Plus
 • MSI Z490 Tomahawk

Tutaj do wygrania jest 10 zestawów pamięci RAM T-Force 16 GB 3200 MHz.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić jedną z wymienionych płyt głównych i wypełnić formularz konkursowy, odpowiadając na zadane w nim pytanie – Na jaką grę czekasz w tym roku i dlaczego? Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.

Materiał powstał we współpracy z firmą MSI.