Reklama
aplikuj.pl

To już pewne, nadchodzi kolejna Motorola Razr

motorola razr

To już pewne, składanych telefonów będzie tylko przybywać. W grudniu zarówno Oppo jak i Huawei pokazało swoje nowe składaki, a inne firmy intensywnie pracują nad swoimi modelami. Jedną z nich jest Motorola, która szykuje się do wprowadzenia kolejnej generacji Razr.

Pierwsza Motorola Razr została wprowadzona na rynek w 2019 roku, by po roku powrócić w kolejnej wersji

Teraz natomiast dyrektor wykonawczy Lenovo, Chen Jin, ujawnił na Weibo, że trwają prace nad składaną Motorola Razr trzeciej generacji. Jest to więc pewna wiadomość. Jin nie wdawał się w szczegóły, choć zapewnił, że nowy model przyniesie ze sobą lepszą moc, ulepszony interfejs oraz wygląd. Jednak wydaje się, że na konkrety jeszcze jest zbyt wcześnie. Spodziewać się można, że producent sięgnie po Snapdragon 8 Gen 1, a także wprowadzi istotne zmiany w samej konstrukcji, chcąc podobnie jak inne firmy, zwiększyć wytrzymałość swojego urządzenia.

Nowa Motorola Razr o konstrukcji typu clamshell będzie z pewnością konkurencją dla Galaxy Z Flip3 oraz dla, ogłoszonego kilka dni temu, Huawei P50 Pocket. Możemy też spodziewać się atrakcyjnej ceny, która powinna być niższa niż w przypadku tych dwóch modeli, które weszły na rynek w cenach kolejno 999 i 1500 dolarów.