Reklama
aplikuj.pl

Pojawił się trailer filmu Avatar: Istota wody. James Cameron znów zabiera nas na zachwycającą planetę Pandora

Pojawił się trailer filmu Avatar: Istota wody. James Cameron znów zabiera nas na zachwycającą planetę Pandora

Wiele lat musieliśmy czekać na kontynuację Avatara, który w 2009 roku podbił światowe kina. Z powodu pandemii, premiera kolejnej części została przesunięta i ostatecznie trafi na wielki ekran w grudniu tego roku. Teraz do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu Avatar: Istota wody, który ponownie zabiera nas na planetę Pandora, do znanych z oryginału bohaterów.

Avatar stał się przebojem kinowym i sukcesem kasowym (box office 2,874 mld dolarów) głównie za sprawą innowacyjnego podejścia do 3D i CGI. W tamtych latach ta produkcja po prostu oszałamiała efektami specjalnymi, bo sama fabuła nie należała ani do odkrywczych, ani nowatorskich. Tutaj po prostu najbardziej liczył się obraz. Pierwszy zwiastun Avatar: Istota wody pokazuje, że i tym razem możemy liczyć na oszałamiające wrażenia wizualne, bo na tym krótkim materiale, planeta Pandora prezentuje się naprawdę niesamowicie.

Akcja dzieje się 14 lat po wydarzeniach z oryginalnego filmu i choć Jake Sully (Sam Worthington) i Neytiri (Zoe Saldana) powrócą do swojej roli, to fabuła skupi się na ich synku, który znajdzie się w centrum uwagi i, co najważniejsze, nowej przygody. Z tego co już wiadomo, film pokaże nam powrót ludzi na Pandorę, a także kolejną konfrontację pomiędzy mieszkańcami tej planety a najeźdźcami.

Do swoich ról powrócą też: Stephen Lang , Giovanni Ribisi , Joel David Moore , Dileep Rao , CCH Pounder i Matt Gerald. W filmie ma pojawić się także Sigourney Weaver, ale w innej roli. Oczywiście Avatar: Istota wody przyniesie nam też sporo nowych twarzy, bo w obsadzie znaleźli się: Kate Winslet , Cliff Curtis , Edie Falco , Brendan Cowell , Michelle Yeoh , Jemaine Clement , Oona Chaplin , Vin Diesel i CJ Jones.

Avatar: Istota wody wejdzie na ekrany kin 16 grudnia 2022 roku. W przygotowaniu są już kolejne części, które mają zadebiutować w 2024, 2026 i 2028 roku.