Reklama
aplikuj.pl

Trine 5 oficjalnie ogłoszone! Powrót do kanapowej przygody

trine 5

Niewielu graczy domyślało się, że Trine 5 powstaje. Wielu uważało, że seria została już zakończona i nie możemy spodziewać się kolejnej części. Jak się okazało, twórcy utrzymali tytuł w tajemnicy.

Trine 5 bez tajemnic

THQ Nordic GmbH i Frozenbyte są gotowi wysłać graczy na kolejną przygodę: seria Trine powraca, a jej najnowsza odsłona ukaże się na platformy PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch!

Trine 5: A Clockwork Conspiracy zabierze czarodzieja Amadeusza, złodziejkę Zoyę i rycerza Pontiusza na najbardziej wypełnioną akcją podróż w ich dotychczasowej wspólnej historii! Zagadki będą zmieniać poziom trudności w zależności od liczby graczy, gra zaoferuje również system zadań umiejętności oraz całkowicie nowe, taktyczne i wielofazowe walki z bossami!

Czytaj też: Kogo wezwiecie, gdy Redfall zostanie zaatakowane przez wampiry?

Ta 2,5 wymiarowa, pełna przygód platformówka z łamigłówkami osadzona w fantastycznym, baśniowym świecie, oferuje graczom dwadzieścia pięknie zaprojektowanych poziomów do eksploracji. Od lśniących jaskiń z klejnotami po niebezpieczne podwodne korytarze. Pamiętaj jednak, że troje bohaterów stanie do walki z nikczemnymi i dwulicowymi złoczyńcami, którzy nie cofną się przed niczym, by przejąć kontrolę nad królestwem. Niezależnie od tego, czy grasz sam, lub z maksymalnie trójką znajomych w sieciowym albo lokalnym trybie współpracy, bohaterowie Trine muszą się zjednoczyć, aby odeprzeć przerażającą mechaniczną armię i zaprowadzić pokój i sprawiedliwość na ziemi. Zegar do ocalenia świata Trine tyka!

Twórcy wymieniają następujące cechy gry:

  • Piękny 2,5 wymiarowy świat z dwudziestoma przepięknymi poziomami do eksploracji.
  • Lokalna i sieciowa kooperacja: graj ze znajomymi w maksymalnie 4 osoby.
  • Łamigłówki z wieloma możliwościami ponownego rozegrania i dynamiczną fizyką: napotkaj ogień, powietrze, światło, magnesy, elektryczność i nie tylko, z zagadkami dostosowanymi zarówno do gry solo, jak i kooperacji.
  • Trudne walki: walcz z niepowstrzymanymi Mechanicznymi Rycerzami i przebiegłym Gangiem Szczurów we wciągających, taktycznych potyczkach, a także sprawdź swój spryt i odwagę w walkach z potężnymi bossami!
  • Różne poziomy trudności walki i łamigłówek oraz wskrzeszanie postaci: gra jest otwarta na każdy styl gry.
  • Poznaj hipnotyzującą ścieżkę dźwiękową z piosenkami, które oddają esencję każdego wyjątkowego środowiska, a także obsadę głosową powracających ulubionych i zachwycających nowych aktorów.