Reklama
aplikuj.pl

Tronsmart przedstawia słuchawki TWS Onyx Ace Pro z układem Qualcomm gwarantującym wysokiej jakości dźwięk

Akcja partnerska

Wiodąca w branży marka audio, Tronsmart, ogłasza wprowadzenie na rynek swoich nowych, prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych – Onyx Ace Pro. Znalazł się w nich najnowocześniejszy układ Qualcomm,  adaptacyjne dekodowanie dźwięku aptX i cztery mikrofony z redukcją  połączeń cVc 8.0. Przekłada się to na doskonałą jakość dźwięku i głosu, a także płynne i niezawodne połączenie, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki na siłowni czy w grach. Tronsmart Onyx Ace Pro jest dostępny do kupienia na  stronie Tronsmart i Aliexpress za $ 26.99 z 55% zniżką.

Firma Tronsmart zaprezentowała właśnie nowe słuchawki douszne TWS – Onyx Ace Pro z układem Qalcomm. Jeśli szukacie modelu z najlepszym stosunkiem jakości do ceny, to te słuchawki powinny Was zainteresować.

Wspomniany układ Qualcomm QCC3040 charakteryzuje się z adaptacyjnym dekodowaniem dźwięku Qualcomm aptX i aptX, co w praktyce przekłada się na wysokiej jakości dźwięk przy niskim zużyciu energii. Qualcomm cVc 8.  generacji oferuje redukcję echa i tłumienie szumów z obsługą konfiguracji 1 mikrofonu i 2 mikrofonów. Dodatkowo słuchawki wyposażono w 13-milimetrowy przetwornik polimerowy, co sprawia, że Onyx Ace Pro zapewniają imponujący dźwięk w dużej głębi i niuansach. Połączenie pozwala na doskonałą prezentację każdego instrumentu na rozległej scenie, zapewniając doskonałą jakość słuchania bez względu na gatunek. Ponadto znalazły się tutaj cztery mikrofony (po 2 na każdą słuchawkę) z redukcją  połączeń cVc 8.0, która poprawia odbiór głosu i eliminuje szumy tła, aby odizolować głos i transmitować go w wysokiej czystości.

Onyx Ace Pro oferują do 27 godzin pracy na baterii z kompaktowym etui ładującym, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że poza domem zabraknie nam baterii. Wkładki douszne pozwalają na 6,5 godziny słuchania na jednym ładowaniu i można je łatwo ładować przez etui za pomocą dołączonego przewodu USB typu C. Korzystając z najnowszej technologii Bluetooth 5.2, połączenie ma większą stabilność nawet przy słabej częstotliwości radiowej i zapewnia szybszą transmisję dźwięku (do 10 m) przy niższym zużyciu energii. Oznacza to, że niezależnie od tego, gdzie używamy słuchawek, połączenie będzie płynne, zapewniając przyjemne wrażenia ze słuchania z dźwiękiem wysokiej jakości.

Słuchawki są nie tylko optymalne do słuchania muzyki lub odbierania połączeń, ale oferują również tryb gier, aby zapewnić funkcjonalność podwójnego przeznaczenia i bardziej wciągające wrażenia dla graczy. Maksymalna synchronizacja audio i wideo pozwala w pełni cieszyć się z rozgrywki. Onyx Ace Pro są kompatybilne z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Alexa i Google.

Warto też wspomnieć, że słuchawki są wodoodporne zgodnie z nromą IPX5, dzięki czemu mogą wytrzymać deszcz, rozpryski lub kurz, co oznacza, że użytkownicy nie muszą się martwić, jeśli zostaną zaskoczeni przez deszcz czy będą korzystali ze słuchawek na siłowni. Onyx Ace Pro ma pół-douszną ergonomiczną strukturę, która zapewnia wygodne dopasowanie i pozwala na wygodne noszenie ich przez dłuższy czas. Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku, dodatkowo znalazła się tu też funkcja One-Key Recovery. Poza tym kompaktowe etui z łatwością zmieścimy do kieszeni, więc będziemy mogli zabrać je ze sobą wszędzie.

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Tronsmart Onyx Ace Pro można kupić za 26,99 USD z 55% zniżką na  stronie tronsmart i Aliexpress.

Materiał powstał przy współpracy z Tronsmart.