Reklama
aplikuj.pl

Popularny tryb Ustawki w Hearthstone otrzyma znaną funkcję

hearthstone

Hearthstone zaliczy powrót do mechaniki, która może być już znana przez niektórych graczy. Towarzysze wracają do Ustawki! Jak to będzie wyglądać?

Powrót do Hearthstone, ale z nowościami

Towarzysze wracają do Ustawki w śródsezonowej aktualizacji 25.6! Towarzysze to znajomi, pomocnicy lub przywołańce przypisani do każdego bohatera w Ustawce i zaprojektowani tak, aby pasować do jego stylu gry. Towarzyszy zdobywa się w trakcie meczu i mogą zapewnić duże wzmocnienie, kiedy najbardziej go potrzebujecie!

Czytaj też: Płatne testy Frostpunk 2 w Polsce ogłoszone!

Towarzysze powracają dla każdego bohatera, który miał wcześniej Towarzysza w Ustawce. Z racji tego, ze Ustawka rozwinęła się od ich ostatniej wizyty, pojawiło się wiele okazji, aby zdobyć nowego najlepszego przyjaciela! Bohaterowie, którzy jeszcze nie mają Towarzysza, dostaną go w aktualizacji 25.6 – tak jak Murlok Holmes otrzyma kultowego Płetwsona!

Jak zdobyć przyjaciół w Hearthstone?

Licznik Towarzysza znika, a w jego miejsce pojawi się Przycisk Towarzysza, który będzie można nacisnąć, aby natychmiast zdobyć kompana. Początkowy koszt zdobycia Towarzysza będzie określany przez przypisany do niego poziom Karczmy. Poziomy Karczmy Towarzyszy zostały odświeżone i mogą oni być przyporządkowani do poziomów 1–6. Koszt zakupu Towarzysza z poziomu 1 będzie zaczynał się od 11 złota, a koszt zakupu Towarzysza z poziomu 6 – od 21 złota. Koszt będzie następnie zmniejszany o (3) za każdą wygraną lub zremisowaną walkę, lub o (2) za każdą przegraną walkę.

Czytaj też: Dodatki do zamówień Star Wars Jedi Ocalały!

Podobnie jak w przypadku Licznika Towarzysza, Przycisk Towarzysza może być aktywowany maksymalnie dwa razy na grę. Za pierwszym razem otrzymacie jedną kopię towarzysza, a za drugim razem – dwie kopie. Koszt naciśnięcia przycisku resetuje się i jest nieznacznie zwiększony po pierwszym naciśnięciu. Pozwala to na planowanie z wyprzedzeniem i wybranie odpowiedniego momentu i kosztu Towarzysza (lub kilku).