Reklama
aplikuj.pl

Rusza trzeci sezon Ustawki w Hearthstone z Profesorem Przebrzydem

hearthstone

Blizzard ogłosił swoje plany dotyczące rozwoju Ustawki w Hearthstone. Wiemy już, czego się spodziewać po popularnej grze karcianej, która przyciąga graczy już od kilku lat.

Trzeci sezon Ustawki w Hearthstone

Mamy dobre wieści – nadchodzi 3 sezon Ustawki! Od 17 stycznia Profesor Przebrzyd przejmie stery, zastępując Zadania w Ustawce swoimi tworami.

Czytaj też: The Settlers New Allies ma wymagania jak z przeszłości

Do Ustawki w nowym sezonie wdziera się 32 nowych stronników, w tym 16 nowych Nieumarłych stronników i 11 nowych stronników podwójnego typu. Nieumarli opierają się na efektach działających w chwili śmierci, takich jak Odrodzenie czy Agonia, natomiast stronnicy podwójnego typu mają synergie z dwoma różnymi typami stronników jednocześnie.

17 stycznia 2 sezon Ustawki dobiegnie końca, a rozpocznie się sezon 3. Od tej pory gracze zaczną zdobywać nagrody na nowej ścieżce nagród sezonu 3. Nieodebrane nagrody, które gracze zdobyli na ścieżce nagród sezonu 2, zostaną odebrane automatycznie.

Ścieżka nagród Ustawki trzeciego sezonu obejmuje mrożące krew w żyłach elementy ozdobne Plagi oraz zagrzewające do walki elementy ozdobne Srebrnej Luny. Dzięki karnetowi sezonowemu możecie natychmiast odblokować 2 dodatkowe opcje bohaterów na początku każdej gry. Na ścieżce nagród do odblokowania czekają wszystkie etapy nowego legendarnego zwieńczenia Srebrna Luna, a cały sezon daje możliwość zdobycia do 15 dodatkowych skórek bohaterów.