Reklama
aplikuj.pl

Trzy darmowe gry do zgarnięcia. Wszyscy znajdą coś dla siebie

Wakacje i sezon urlopowy to już dawne dzieje, a czasu wolnego zrobiło się nagle mniej? To nie przeszkadza Steamowi i Epic Games w przyciąganiu nas przed ekrany, bo tak jak pierwszy sklep cyfrowej dystrybucji rozpoczął rozdawnictwo czegoś dla fanów klasyków, tak ten drugi postanowił oddać w ręce graczy nową odsłonę kultowej serii z Panią Archeolog w roli głównej oraz coś dla młodszego odbiorcy.

Mafia 2002, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition i Submerged: Hidden Depths za darmo

Zacznijmy od tego, że wydana w 2002 roku Mafia jest dostępna za darmo na Steamie od dziś do 5 września z racji obchodów 20-lecia. To ona dała początek znanej praktycznie każdemu graczowi franczyzie, więc to idealny moment na powrócenie do tegoż czasu, choć warto pamiętać, że w 2020 roku ukazał się kompletny remake gry zatytułowany Mafia: Definitive Edition, który przenosi fabułę, rozgrywkę i grafikę do współczesnych czasów.

Czytaj też: Jeszcze więcej gier w PlayStation Plus wrzesień 2022!

Epic Games Store ma z kolei dla nas coś jeszcze lepszego – Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz Submerged: Hidden Depths. W tym duecie to oczywiście kultowy Tomb Raider jest najważniejszy, bo pamiętajmy, że to nowa gra przygodowa sprzed ledwie 4 lat.